Home TEACHERS' NEWS PORTAL Full list of 2019 Wealth Declaration non-compliant teachers Per County- Tana River...

Full list of 2019 Wealth Declaration non-compliant teachers Per County- Tana River County

The Public Servants Wealth Declaration Form, PSC 2b
The Public Servants Wealth Declaration Form, PSC 2b

Close to 46,000 teachers are yet to declare their wealth online ahead of the deadline slated for 31/12/2019. All teachers in employment under TSC are required to declare their Income, Assets and Liabilities

The online portal has been open since 1st November 2019.

FOR A COMPLETE GUIDE TO ALL SCHOOLS IN KENYA CLICK ON THE LINK BELOW;

Here are links to the most important news portals:

The Kenyan law requires all public officers to declare their wealth; periodically. This declaration is made online and there are hefty penalties for officers who fail to declare their income, assets and liabilities within the stipulated time. According to the Public Ethics Act of 2003, It is mandatory for all public officers to declare their income, assets and liabilities once in every two years.

Any teacher in TSC employment who fails to submit a Declaration or gives false or misleading information is liable to a fine of Kshs. 1,000,000 or imprisonment for a term not exceeding (1) one year or both upon conviction.

Here is the list of non-compliant teachers in this county:

COUNTY SUB COUNTY SCHOOL NAME FIRST NAME MIDDLE NAME LAST NAME
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Adele Primary School Amina Aden
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Adele Primary School Njeri Bether Ndwiga
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) ANOLE PRI SCH Ali Osman Abdi
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) ANOLE PRI SCH Jumaa Hamisi Mwaganzala
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Bangale Boys Secondary School Samson Nyangor Kokango
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) BANGALI PRI SCH Gilbert Nyaga Riungu
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) BILBIL   PRY.  SCH. Anthony Fikiri Gavana
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) BOKA PRY SCH Joseph Munyao Matoo
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Bula Sukele Primary School Halima Hashora Ali
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) CHEWELE PRI SCH Athman Dhidha Dhadho
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) CHEWELE PRI SCH Jackson Hiribae Moroa
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) CHEWELE PRI SCH Kombe Paul Mwarandu
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Dhro Tana River Fuady Swaleh Komora
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) FAHARI PRI SCH Teresia Wanjiru Muchiri
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HIRIMANI  S.S. Benedict Oyoo Okech
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HIRIMANI  S.S. Doris Haluva Buya
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HIRIMANI  S.S. Gabriel Omari Otondi
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HIRIMANI  S.S. Rodney Odingo Chuga
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HIRIMANI PRI SCH Francis “John Chikanda” Komora
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HIRIMANI PRI SCH Philister Kadzu Ngalla
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HURUMA PRI SCH Badula Mohamed Hiribae
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HURUMA PRI SCH Diramu Ralia Abdi
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HURUMA PRI SCH Henry Ogwoka
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) HURUMA PRI SCH Pascalia Akoth Odiero
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) JAJAVO PRI SCH Fred Kalo Avulludi
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Kora Secondary School Patience Kadzo Kitsao
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) KURITI PRIMARY SCHOOL Patience H Jilloh
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MADOGO  S.S. Dorcas Moraa Nyauma
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MADOGO  S.S. Eric Mwaniki Maina
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MADOGO  S.S. Gerald Kamotho Njuguna
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MADOGO  S.S. Issa Bodole Guyo
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MADOGO  S.S. Mugambi Linus Gitaari
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MAGURA PRI SCH Elizabeth Tumaini Ringo
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MARAMUTU PRI SCH N’najila Halima Mohamed
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MATAGALA  PRI SCHOOL Haji Ego
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO MIXED SEC James Fredrick Kayaki
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO MIXED SEC Japheth Semi Gwiyo
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO PRI SCH Gafo Micheal Moroa
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO PRI SCH Jared Ochieng Owuor
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO PRI SCH Mercy Karimi Muriuki
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO PRI SCH Rose Wambeti Njeru
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MORORO PRI SCH Sharon Akinyi Owinji
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) MULANJO PRIMARY Collins Osundwa Shikuku
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Sabukia Primary School Baya Muranga Chengo
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) SHIKADABU PRI SCH Bamadawa Jilo Suddy
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) SHIKADABU PRI SCH Pauline Chunjulu Hiribae
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) SINGWAYA PRI SCH Lucy Wangui Wachira
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Tula Primary School Abdalla Said Buya
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Tula Primary School Robert Masha Birya
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Tula Primary School Susan Kisilu Meli
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) WALESOREA  PRY.  SCH. Boniface Irungu Waweru
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) WALESOREA  PRY.  SCH. Raha Yassel Vivan
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) WEKOYE PRI SCH Salim Abdalla Salma
TANA RIVER BURA (TANA NORTH) Ziwani Vango pri sch Nunow Ibrahim Abdilatif
TANA RIVER TANA DELTA Abaganda Primary School Hassan Shale Abbas
TANA RIVER TANA DELTA ARAP MOI PRI SCH Dorah Manyama Mwawasi
TANA RIVER TANA DELTA ARAP MOI PRI SCH Emmaculate Mbodze Kunguma
TANA RIVER TANA DELTA ARAP MOI PRI SCH Glory Kamale Jillo
TANA RIVER TANA DELTA ARAP MOI PRI SCH Ruth Makini Unda
TANA RIVER TANA DELTA Assa Primary School Ibrahim Kolde Boneya
TANA RIVER TANA DELTA Assa Primary School Lewis Humprey Mwandiki
TANA RIVER TANA DELTA BAOMO PRI SCH Balesa Sayyied Dhadho
TANA RIVER TANA DELTA BAOMO PRI SCH Mohamed Garise Muluwa
TANA RIVER TANA DELTA Bilisa Primary School Vegas John Seth
TANA RIVER TANA DELTA BUBESA PRI SCH Allys Elisha Buya
TANA RIVER TANA DELTA BUBESA PRI SCH Mohamed Omar Bona
TANA RIVER TANA DELTA Buyani Secondary School Martin Simiyu Mabele
TANA RIVER TANA DELTA Buyani Secondary School Michael Kamale Shari
TANA RIVER TANA DELTA Buyani Secondary School Philemon Gwiyo
TANA RIVER TANA DELTA Buyani Secondary School Solomon Buko Osiah
TANA RIVER TANA DELTA CHAMWANAMUMA PRI SCH Zephaniah Enos Buko
TANA RIVER TANA DELTA DIBE PRI SCH Aboud Bwana Jabir
TANA RIVER TANA DELTA Furaha Primary School Hadida Faith Wande
TANA RIVER TANA DELTA Furaha Primary School Magdalena Ngori Osiah
TANA RIVER TANA DELTA Furaha Primary School Warlewah Mturi
TANA RIVER TANA DELTA GADENI  SECONDARY SCHOOL. Doreen Muronji Amondo
TANA RIVER TANA DELTA GADENI  SECONDARY SCHOOL. Dorothy “Hadida Bwora” Kalivoo
TANA RIVER TANA DELTA GADENI  SECONDARY SCHOOL. Evan Githui Wamuyu
TANA RIVER TANA DELTA Gadeni Primary School Alfayo Diribo Madafu
TANA RIVER TANA DELTA Gadeni Primary School Haigwo Jillo Thomas
TANA RIVER TANA DELTA Gadeni Primary School Henry Amuma Kabavi
TANA RIVER TANA DELTA Gadeni Primary School Silas Jilloh Hezekia
TANA RIVER TANA DELTA GALILI PRIMARY SCHOOL Antony Muriithi Muriuki
TANA RIVER TANA DELTA Galma Primary School Mohamed Nassir Ismail
TANA RIVER TANA DELTA GAMBA PRI SCH Esther Bahati
TANA RIVER TANA DELTA Garsen Primary School Hamule Kezia Kopesha
TANA RIVER TANA DELTA Garsen Primary School Haodo Mwanahamisi Buya
TANA RIVER TANA DELTA Garsen Primary School Ocharo Brenda Makena
TANA RIVER TANA DELTA Gatundu Primary School Rukia Habute Bakari
TANA RIVER TANA DELTA Handaraku Primary School David Liston Madyo
TANA RIVER TANA DELTA Handaraku Primary School Peterson Ndavi Maweu
TANA RIVER TANA DELTA Idsowe Primary School Cecilia Kanana Babuya
TANA RIVER TANA DELTA Idsowe Primary School Elizabeth Matuku
TANA RIVER TANA DELTA Idsowe Primary School Goldina Pakia Hadulu
TANA RIVER TANA DELTA Imani Primary School Roda Hajilo Komora
TANA RIVER TANA DELTA Katsangani Primary School Daniel Newton Mganga
TANA RIVER TANA DELTA KAU PRI SCH Reuben Ndwari Makosa
TANA RIVER TANA DELTA Kibusu Primary School Dorotea Mueni Kavivya
TANA RIVER TANA DELTA Kibusu Primary School Jilloh Nkaduda Dulluh
TANA RIVER TANA DELTA Kibusu Primary School Rachel Helu Komora
TANA RIVER TANA DELTA KILELENGWANI PRI SCH John Paul Bahola
TANA RIVER TANA DELTA KILELENGWANI PRI SCH Simon Ngumbao Mweni
TANA RIVER TANA DELTA KIPAO PRIMARY SCHOOL Jackline Bosibori Nyambane
TANA RIVER TANA DELTA KIPAO PRIMARY SCHOOL Josephat “Casphia Nyabaro” Nyachwaya
TANA RIVER TANA DELTA KIPINI  S.S. Douglas Manase Michael
TANA RIVER TANA DELTA KIPINI  S.S. Edward Juma Kamau
TANA RIVER TANA DELTA KIPINI  S.S. Mohamed Swalehe Amin
TANA RIVER TANA DELTA Kitere Primary School Emmily Kawasi Baya
TANA RIVER TANA DELTA Kitere Primary School Malipio Ndanga Munkomba
TANA RIVER TANA DELTA Kitere Primary School Patience Rehema Masha
TANA RIVER TANA DELTA Mapunga Primary School John Kodobo Walakisa
TANA RIVER TANA DELTA MAREMBO PRI SCH Abihudi Mashua Mamudi
TANA RIVER TANA DELTA Marifano Secondary School Fahamy Dhadho Maro
TANA RIVER TANA DELTA Marifano Secondary School John Oscar Obuyu
TANA RIVER TANA DELTA Maua Primary School Hellen Timothy Hamaro
TANA RIVER TANA DELTA Maua Primary School Kerna Mnga’tana Manase
TANA RIVER TANA DELTA Maua Primary School Nelly Ndarama Gwiyo
TANA RIVER TANA DELTA MAZIWA PRIMARY SCHOOL Nection Nanso Yesse
TANA RIVER TANA DELTA Mchelelo Primary School Abdalla Rhova Barissa
TANA RIVER TANA DELTA MITICHARAKA PRI SCH Aboud Mohamed Sheyumbe
TANA RIVER TANA DELTA MITICHARAKA PRI SCH Erick Iha Thoya
TANA RIVER TANA DELTA MITICHARAKA PRI SCH Mwinyi Charlotte Nyadzua
TANA RIVER TANA DELTA MNAZINI PRI SCH Bakari Ali Komora
TANA RIVER TANA DELTA MNAZINI PRI SCH Mwanaharusi Hawatta Barissa
TANA RIVER TANA DELTA MUMBUJI PRI SCH Johnson Manase Abajila
TANA RIVER TANA DELTA NAJAAH PRIMARY Eddy Hadia Godhana
TANA RIVER TANA DELTA NAJAAH PRIMARY Shari Nalikwa Komora
TANA RIVER TANA DELTA NAJAAH PRIMARY Tabea Shari Mayaa
TANA RIVER TANA DELTA NGAO  GIRLS S.S. Victor Alimali Sakwanda
TANA RIVER TANA DELTA Oda Secondary School Michael Loti Ndumari
TANA RIVER TANA DELTA Oda Secondary School Victor Kipchumba Kiptoon
TANA RIVER TANA DELTA ON WARDEI PRY SCH Dilly Maua Nkondo
TANA RIVER TANA DELTA ON WARDEI PRY SCH Erick Keah Kazungu
TANA RIVER TANA DELTA ON WARDEI PRY SCH Martin Ptolle Moroa
TANA RIVER TANA DELTA ON WARDEI PRY SCH Romano Mugo Njue
TANA RIVER TANA DELTA ONKOLDE PRI SCH Jackson Kimilu Nthitu
TANA RIVER TANA DELTA Ozi Primary School Athuman Maro Dhadho
TANA RIVER TANA DELTA Ozi Primary School Galido Omar Madyani
TANA RIVER TANA DELTA PEPONI PRI SCH Wilson Dulluh Wande
TANA RIVER TANA DELTA RIKETA PRI SCH Eric Jilo Makorani
TANA RIVER TANA DELTA SEMIKARO PRI SCH Akama Bonyi
TANA RIVER TANA DELTA SEMIKARO PRI SCH Slyvester Mwangome Njuga
TANA RIVER TANA DELTA SHIRIKISHO PRI SCH Dennis Khoi Chula
TANA RIVER TANA DELTA SHIRIKISHO PRI SCH Dhidha Omar
TANA RIVER TANA DELTA TARASAA  S.S. Betty Mnyasi Tunje
TANA RIVER TANA DELTA TARASAA  S.S. Darwin Gwaro Mogoa
TANA RIVER TANA DELTA TARASAA  S.S. Harold Wachie Namaswa
TANA RIVER TANA DELTA TARASAA  S.S. Hidaya Said Hassan
TANA RIVER TANA DELTA TARASAA  S.S. James Muye Korona
TANA RIVER TANA DELTA TARASAA  S.S. Mathew Philemon Balesa
TANA RIVER TANA DELTA Tarasaa Primary School Amuma Naftali Majiba
TANA RIVER TANA DELTA Tarasaa Primary School Salim Omar Gaodhana
TANA RIVER TANA DELTA Ziwani Primary School John Soye Jillo
TANA RIVER TANA DELTA Ziwani Primary School Moses Theophilus Komora
TANA RIVER TANA RIVER Bahati Primary School Baya Heri Karisa
TANA RIVER TANA RIVER Bakisano Primary School Francis Alex Daido
TANA RIVER TANA RIVER Bakisano Primary School Mohamed Bakari Omara
TANA RIVER TANA RIVER Bohoni Primary School Haondo Eunice Komora
TANA RIVER TANA RIVER Bondeni Primary School Salim Mvumbo Mwapati
TANA RIVER TANA RIVER Bububu Primary School Yusuf Matari Biushi
TANA RIVER TANA RIVER Bulto Mulito Primary School Joseph Mwamuye Palia
TANA RIVER TANA RIVER Chewani Primary School Evelyne Jezeni Hinzano
TANA RIVER TANA RIVER Chewani Primary School Kenneth Jilo Karayu
TANA RIVER TANA RIVER Chewani Primary School Roseline Muthoni Chuva
TANA RIVER TANA RIVER Chewani Primary School Shehe Hawa Gumi
TANA RIVER TANA RIVER Chifiri Primary School Andrew Titus Muthengi
TANA RIVER TANA RIVER Daba Primary School Stanley Thomas Jiilo
TANA RIVER TANA RIVER Daku Primary School Granville “Lorian Mundison” Kibaki
TANA RIVER TANA RIVER Daku Primary School Michael Karanja Mwema
TANA RIVER TANA RIVER Daku Primary School Saidi Kuyo Shehe
TANA RIVER TANA RIVER Daku Primary School Wako Kuyo Abdalla
TANA RIVER TANA RIVER Daku Primary School Yusuf Guyo Karhayu
TANA RIVER TANA RIVER Daku Secondary School Gift Mwambire Sonje
TANA RIVER TANA RIVER Daku Secondary School Nina Hamadawa Komora
TANA RIVER TANA RIVER Daku Secondary School Wilson Okenye Omwebuu
TANA RIVER TANA RIVER Duwayo Primary School Daniel Haro Mwaka
TANA RIVER TANA RIVER Duwayo Primary School Godhana Omare Hiribae
TANA RIVER TANA RIVER Gafuru Primary School Dennis Galana Kokani
TANA RIVER TANA RIVER Gafuru Primary School Nuri Omari Galgalo
TANA RIVER TANA RIVER Gafuru Primary School Tabuley Kidande Garise
TANA RIVER TANA RIVER Galole Model Secondary School Gonah Kazungu Kitsao
TANA RIVER TANA RIVER Gubani Primary School Danson Jumaa Mangi
TANA RIVER TANA RIVER Gubani Primary School Derick Munene Ngari
TANA RIVER TANA RIVER Gubani Primary School Josephine Jumwa Jilani
TANA RIVER TANA RIVER Hakoka Primary School Joel Yaro Dhadho
TANA RIVER TANA RIVER Handampia Primary School Annet Nduki Kivisu
TANA RIVER TANA RIVER Handampia Primary School Laston Mugambi Thaara
TANA RIVER TANA RIVER Handampia Primary School Mwanahamisi Chighira Mabuke
TANA RIVER TANA RIVER Handampia Primary School Winfred Mwongeli Muthaisu
TANA RIVER TANA RIVER Hara Primary School Erick Kirimo Kahindi
TANA RIVER TANA RIVER Hara Primary School Samuel Ntiwanda Galole
TANA RIVER TANA RIVER Hara Primary School Zachary Fundi Nthiga
TANA RIVER TANA RIVER Hola Primary School Balagha Swalehe Mugava
TANA RIVER TANA RIVER Hola Primary School Christine Dama Ngala
TANA RIVER TANA RIVER Hola Primary School Lawia Hawayu Hero
TANA RIVER TANA RIVER Hola Primary School Samuel Dae Ade
TANA RIVER TANA RIVER Hola Primary School Zainab Roumbe Omar
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Albert Ayunga Mogere
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Athuman Juma Matezo
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Edwin Wafula Bikala
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Geoffrey Isaboke Nyantika
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Kennedy Ronald Barasa
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Leonard Kogo Kipkoech
TANA RIVER TANA RIVER HOLA SEC Milcah Wanjira Muiruri
TANA RIVER TANA RIVER Kalalani Primary School Lucas Tsuma Jasho
TANA RIVER TANA RIVER Kalalani Primary School Mathias Genya
TANA RIVER TANA RIVER Kone Primary School Musa MAKOA Jillo
TANA RIVER TANA RIVER Kumbi Primary School Martin Muthuri Ntwiga
TANA RIVER TANA RIVER Kumbi Primary School Stanley F.O Mbegera
TANA RIVER TANA RIVER Laini Primary School Bakari Jilloh Gavava
TANA RIVER TANA RIVER Laini Primary School Martha Rhavule Galogalo
TANA RIVER TANA RIVER Laini Primary School Rebeka Hajila Maro
TANA RIVER TANA RIVER Laini Primary School Zachariah Bonaya Machafu
TANA RIVER TANA RIVER Laza Primary School Ghamangombe Mwatumu Komora
TANA RIVER TANA RIVER Laza Primary School Ghamasuru Namkuu Abdalla
TANA RIVER TANA RIVER Laza Primary School Luke Dhidha Barisa
TANA RIVER TANA RIVER Lenda Primary School Jillo Karhayu
TANA RIVER TANA RIVER Lisa Hola School For The Deaf Esther Hadira Obeid
TANA RIVER TANA RIVER Majengo Primary School Ali Mohamed Hirbae
TANA RIVER TANA RIVER Majengo Primary School Indiana Hachiiba Galana
TANA RIVER TANA RIVER Majengo Primary School Joyce Nangorombi Gerera
TANA RIVER TANA RIVER MAJENGO SECONDARY Wilfridah Mogotu Gakonge
TANA RIVER TANA RIVER Makere Primary School Ali Mohammed Jilo
TANA RIVER TANA RIVER Maroni Primary School Soflace Menaham Hiribae
TANA RIVER TANA RIVER MAU MAU MEMORIAL SEC Abae Bakari Komora
TANA RIVER TANA RIVER MAU MAU MEMORIAL SEC Osman Ali Abdirahman
TANA RIVER TANA RIVER MAU MAU MEMORIAL SEC Ramadhan Ndegwa Chimerah
TANA RIVER TANA RIVER MAU MAU MEMORIAL SEC Selina Abajila
TANA RIVER TANA RIVER Mikinduni Primary School Purity Gatie Bonaya
TANA RIVER TANA RIVER Ndura   Secondary School Ali Kalani Said
TANA RIVER TANA RIVER Ndura   Secondary School Faith Jepng’etich Kemboi
TANA RIVER TANA RIVER Ndura   Secondary School Kiprono Chepkwony
TANA RIVER TANA RIVER Ndura   Secondary School Philip Wambwire Wanjala
TANA RIVER TANA RIVER Ndura   Secondary School Rachael Hadira Jillo
TANA RIVER TANA RIVER Ndura   Secondary School Teresia Nduku Wambua
TANA RIVER TANA RIVER Nyangwani Primary School Harrison Kiseu
TANA RIVER TANA RIVER RAFIKI PRY Ednah Gesare Maturu
TANA RIVER TANA RIVER RAFIKI PRY Millicent Chitsitsa Baya
TANA RIVER TANA RIVER Rhoka Primary School Loyford Mutembei Mbae
TANA RIVER TANA RIVER Titila Primary School Abdi Daudi Galole
TANA RIVER TANA RIVER Titila Primary School Johnson Kahindi Charo
TANA RIVER TANA RIVER Vukoni Primary School Andrew Mgawa Songoro
TANA RIVER TANA RIVER Vukoni Primary School Hasera Badima Rukia
TANA RIVER TANA RIVER Vukoni Primary School Lilian Moraa Nyangaresi
TANA RIVER TANA RIVER Wachakone Primary School Anne Habwoya Duko
TANA RIVER TANA RIVER Waldena Primary School Lawrence Mwendwa Kathenya
TANA RIVER TANA RIVER Wayu Boru Primary School Gideon Olunga Nyende
TANA RIVER TANA RIVER Wayu Primary School Kenedy Mwakulomba Mwafuga
TANA RIVER TANA RIVER Wayu Primary School Robert Mulewa Ngasho
TANA RIVER TANA RIVER Wenje  S.s. Gabriel Gona Mjomba
TANA RIVER TANA RIVER Wenje  S.s. Jedidah Sheila Malonza
TANA RIVER TANA RIVER Wenje  S.s. Joseph Mugendi Njeru
TANA RIVER TANA RIVER Wenje  S.s. Morris Mambo Kivunga
TANA RIVER TANA RIVER Wenje  S.s. Muli Martin Mutua
TANA RIVER TANA RIVER Wenje Primary School Richard Sokorote Dadye
TANA RIVER TSC County Office – Tana-River Stephen Kilutu Muthami
TANA RIVER TSC Unit – Tana Delta Geoffrey Omwenga
TANA RIVER Tsc Unit-Tana North Nasteho Isaak Hassan
TANA RIVER Tsc Unit-Tana North Noor Abdullahi Maalim
TANA-RIVER TSC County Office – Tana-River TSC County Office – Tana-River Erick Odhiambo Nyakiti
TANA-RIVER TSC County Office – Tana-River TSC County Office – Tana-River Paul Waweru Cumari
TANA-RIVER TSC County Office – Tana-River TSC County Office – Tana-River Simon Muriithi Muiga

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here