Home TEACHERS' NEWS PORTAL Full list of 2019 Wealth Declaration non-compliant teachers Per County- Narok County

Full list of 2019 Wealth Declaration non-compliant teachers Per County- Narok County

The Public Servants Wealth Declaration Form, PSC 2b
The Public Servants Wealth Declaration Form, PSC 2b

Close to 46,000 teachers are yet to declare their wealth online ahead of the deadline slated for 31/12/2019. All teachers in employment under TSC are required to declare their Income, Assets and Liabilities

The online portal has been open since 1st November 2019.

FOR A COMPLETE GUIDE TO ALL SCHOOLS IN KENYA CLICK ON THE LINK BELOW;

Here are links to the most important news portals:

The Kenyan law requires all public officers to declare their wealth; periodically. This declaration is made online and there are hefty penalties for officers who fail to declare their income, assets and liabilities within the stipulated time. According to the Public Ethics Act of 2003, It is mandatory for all public officers to declare their income, assets and liabilities once in every two years.

Any teacher in TSC employment who fails to submit a Declaration or gives false or misleading information is liable to a fine of Kshs. 1,000,000 or imprisonment for a term not exceeding (1) one year or both upon conviction.

Here is the list of non-compliant teachers in this county:

COUNTY SUB COUNTY SCHOOL NAME FIRST NAME MIDDLE NAME LAST NAME
NAROK NAROK NORTH Aramat sec sch Ratiah Kaikai
NAROK NAROK NORTH EMPAASH PRI SCH Agnes Arot Lokamu
NAROK NAROK NORTH EMPATIPAT (OLE-KALOL) Catherine Wanjiru Wambugu
NAROK NAROK NORTH EMPATIPAT (OLE-KALOL) Daniel Midida Okumu
NAROK NAROK NORTH EMPATIPAT (OLE-KALOL) Karimi Ngoshosh Naomi
NAROK NAROK NORTH EMPOPONGI PRI Hellen Simalo Malit
NAROK NAROK NORTH EMPOPONGI PRI Jane Wanjiku Mwathi
NAROK NAROK NORTH EMURUTOTO PRY SCH Gabriel Njengo Mbugua
NAROK NAROK NORTH EMURUTOTO PRY SCH Jackson Kontirie Tiampati
NAROK NAROK NORTH EMURUTOTO PRY SCH Keneth Nairraba
NAROK NAROK NORTH EMURUTOTO PRY SCH Stanley Kotikasa
NAROK NAROK NORTH ENABATAT OWUORU PRI SCH Jackson “Karino Ole” Rotiken
NAROK NAROK NORTH ENABELIBEL Esther Wangari Njane
NAROK NAROK NORTH ENABELIBEL Peninah Milanoi Kesunah
NAROK NAROK NORTH ENABELIBEL S.S Gideon Rakita Pesi
NAROK NAROK NORTH ENABELIBEL S.S Kipkirui Bore
NAROK NAROK NORTH ENABELIBEL S.S Moraa Salome Mabeya
NAROK NAROK NORTH ENABELIBEL S.S Samuel Muntet Kitipa
NAROK NAROK NORTH ENAIBOR AJIJIK PRI SCH Ann Sankei Kitoshi
NAROK NAROK NORTH ENARAMATISHOREKI PRY SCH Peter Ndung’u Ng’ang’a
NAROK NAROK NORTH ENARAMATISHOREKI PRY SCH Simon Ngata Kung’u
NAROK NAROK NORTH ENARAU PRI SCH Juliet Kanini Kangaa
NAROK NAROK NORTH ENARAU PRI SCH Stanley Maren Sadera
NAROK NAROK NORTH ENARIBOO PRI SCH Kuntai Kiseento
NAROK NAROK NORTH ENARUPA-OONGILA John Rambei Kisio
NAROK NAROK NORTH ENKARONI PRIMARY Charles Kasaine Seno
NAROK NAROK NORTH ENKARONI PRIMARY Hellen Kithia Kinguti
NAROK NAROK NORTH ENKARONI PRIMARY Kamere Juma Kishori
NAROK NAROK NORTH ENKUSERO PRIMARY Gladys Leina Nkanae
NAROK NAROK NORTH ENOOLPOPONG Gladys Kitapo Punyua
NAROK NAROK NORTH ENOOLPOPONG Lawrence Mukaria Muthamia
NAROK NAROK NORTH ENOOMPARBALI PRI SC Jackline Kashamba Sankale
NAROK NAROK NORTH ENOOMPARBALI PRI SC Mpaine Ole Kesier
NAROK NAROK NORTH ENOOSEYIA PRI SCH David Njenga Koikai
NAROK NAROK NORTH ENOOSEYIA PRI SCH John Kamau Mwenja
NAROK NAROK NORTH ENOOSEYIA PRI SCH Stephen Ayioka Oyagi
NAROK NAROK NORTH ENTINKI PRI SCH Doreen R Kawira
NAROK NAROK NORTH ENTIYANI Benard Kiprono Koech
NAROK NAROK NORTH ENTIYANI Julius Zakayo Gichana
NAROK NAROK NORTH ENTIYANI Naisenya Narankaik
NAROK NAROK NORTH ENTONTOL PRI SCH Stanley Cheruiyot Korir
NAROK NAROK NORTH Entontol Secondary School Daniel Sieur
NAROK NAROK NORTH Entontol Secondary School Mercy _ Cherotich
NAROK NAROK NORTH EOR- E-KULE   S.S. Fridah Cherono
NAROK NAROK NORTH EOR- E-KULE   S.S. Joseph Ndege Nyabayo
NAROK NAROK NORTH EOR- E-KULE   S.S. Naomy Cheptanui Kirior
NAROK NAROK NORTH EOR- E-KULE   S.S. Patrick Kiprotich Sang
NAROK NAROK NORTH EOR- E-KULE   S.S. Vivian N Maikweki
NAROK NAROK NORTH EORR-ENTEPESI Kibet Agnes Jepkemei
NAROK NAROK NORTH EORR-ENTEPESI Lucy Wangui Muturi
NAROK NAROK NORTH ERETETI PRIMARY Joseph Sankale Memusi
NAROK NAROK NORTH ERETETI PRIMARY Joshua Lemaiyan Sironka
NAROK NAROK NORTH ERETO Esther Wambui Ngugi
NAROK NAROK NORTH ERETO Francis Ntilai Nkoyo
NAROK NAROK NORTH ERETO Halima Muthoni Ndeke
NAROK NAROK NORTH HOSANA ENELERAI Fridah Mworia Nkatha
NAROK NAROK NORTH HOSANA ENELERAI Winfred Yula Muthama
NAROK NAROK NORTH ILAISER PRIMARY SCHOOL Godfrey Kingwala Ratia
NAROK NAROK NORTH ILAISER PRIMARY SCHOOL James Orioro
NAROK NAROK NORTH ILAISER PRIMARY SCHOOL Samuel Ngigi Karohe
NAROK NAROK NORTH ILKARAMPUNI PRI SCH Purity Kaberia Kendi
NAROK NAROK NORTH ILKEEK-AARE PRI David Nkuruna Raua
NAROK NAROK NORTH ILKEEK-AARE PRI Jared Manono Machaka
NAROK NAROK NORTH ILKEEK-AARE PRI Joyce Siteyia Sakau
NAROK NAROK NORTH ILKEEK-AARE PRI Stephen Konteya Partoip
NAROK NAROK NORTH ILKIRIMISHO PRI John Waweru Kiriba
NAROK NAROK NORTH ILKIRRAGARIEN PRI SC Richard Mokua Obare
NAROK NAROK NORTH ILMASHARIANI PRI SCH Charity Naserian Kashu
NAROK NAROK NORTH ILMASHARIANI PRI SCH Jane Wanja Kaaria
NAROK NAROK NORTH ILOOIBOTI PRI SCH Beatrice Mumbi Shonko
NAROK NAROK NORTH ILPARAKUO Angela Nyanchera Maeba
NAROK NAROK NORTH ILPOLTON PRI SCH John Kipkophis Kuke
NAROK NAROK NORTH ILTARETO PRIMARY Pareiyo Moses
NAROK NAROK NORTH ILTUMTUM MIXED DAY AND BOARDING PRIMARY SCHOOL AND SPECIAL UNIT David Rinyai
NAROK NAROK NORTH ILTUMTUM MIXED DAY AND BOARDING PRIMARY SCHOOL AND SPECIAL UNIT Miriam Wanja Mwoi
NAROK NAROK NORTH ILTUROT OROOK PRI SCH Mary Muthoni Kibue
NAROK NAROK NORTH ISINON LOLE TANIN Gabriel Kaino Nkokoyoi
NAROK NAROK NORTH ISINON LOLE TANIN Kipkosgei Sammy Mwangong
NAROK NAROK NORTH ISINON LOLE TANIN Moses Konka Nkaireri
NAROK NAROK NORTH ISINON LOLE TANIN Naftali Michira Mokua
NAROK NAROK NORTH ISINON LOLE TANIN Salome Njeri Ngigi
NAROK NAROK NORTH J.S OLE OLE NAEKU Esther Sintei Sadera
NAROK NAROK NORTH J.S OLE OLE NAEKU Florence Ramato Ntete
NAROK NAROK NORTH KAROKA PRY SCHOOL Joseph Njenga Kimani
NAROK NAROK NORTH KAROKA PRY SCHOOL Simon Memusi Mataiwa
NAROK NAROK NORTH KATAKALA PRI SCH Milcah Tanui
NAROK NAROK NORTH KATAKALA PRI SCH Sarah Njoki Ngigi
NAROK NAROK NORTH KATAKALA PRI SCH Sospeter Nyakundi
NAROK NAROK NORTH KEEKONYOKIE Patrick Loongishu Nasieku
NAROK NAROK NORTH KEEKONYOKIE Paul Njroroge Njuguna
NAROK NAROK NORTH KEEKONYOKIE Peter Leteipa Ngoshoi
NAROK NAROK NORTH KEEKONYOKIE Violet Kwamboka Nyagwencha
NAROK NAROK NORTH KIKUYIAN PRY SCH Barnet Kainyu Kaburu
NAROK NAROK NORTH KIKUYIAN PRY SCH Miriam Wanjiku Mbugua
NAROK NAROK NORTH KIKUYIAN PRY SCH Stephen Parsimei Tuukuo
NAROK NAROK NORTH KILULI PRIMARY Charles Kiplangat Boit
NAROK NAROK NORTH KIMONDI PRI SCH Frankline Sawek Koech
NAROK NAROK NORTH KIMONDI PRI SCH Patrick Kithinji Macemo
NAROK NAROK NORTH KIMONDI PRI SCH Samson Sinkayo Ole’Ronyo
NAROK NAROK NORTH KIPISE S.S Andrew Muriuki David
NAROK NAROK NORTH KIPISE S.S Japheth Kipleting Saina
NAROK NAROK NORTH KIPISE S.S Judith Bochaberi Nyariki
NAROK NAROK NORTH KIPISE S.S Tom Ouma
NAROK NAROK NORTH KIROMODIEI PRY Daniel “Ole Mpatiany” Rakita
NAROK NAROK NORTH KIROMODIEI PRY Gladys Chelangat Cheres
NAROK NAROK NORTH KIROMODIEI PRY Oglah Chebichiy
NAROK NAROK NORTH Kiruk Primary School Daniel Lekishon Marite
NAROK NAROK NORTH Kiruk Primary School Erick Kipkemoi Chobot
NAROK NAROK NORTH Kiruk Primary School Kelvin Ngugi Murithi
NAROK NAROK NORTH KISIRIRI M D SEC SCH Charles Nderitu Githaiga
NAROK NAROK NORTH KISIRIRI M D SEC SCH Stanley Kipkirui Langat
NAROK NAROK NORTH KISIRIRI PRI SCH Martha Silole Muntet
NAROK NAROK NORTH KISIRIRI PRI SCH Sophia Nkina Katumbe
NAROK NAROK NORTH KOITIKO PRIMARY SCHOOL Nelson “Ole  Tobiko” Torome
NAROK NAROK NORTH KOPISAI PRI SCH Beatrice Chelangat Rotich
NAROK NAROK NORTH KOPISAI PRI SCH Viola Jerotich Kiprop
NAROK NAROK NORTH KORMOTO PRIMARY Hellen Kamurrar Pemba
NAROK NAROK NORTH KORMOTO PRIMARY Henry Muntet Sintiyio
NAROK NAROK NORTH KORMOTO PRIMARY Samuel Nganga Njenga
NAROK NAROK NORTH KUKENIK PRY  SCH James Kilesi Nkaiwuatei
NAROK NAROK NORTH KUKENIK PRY  SCH Simon Sirere Koikai
NAROK NAROK NORTH KUKENIK PRY  SCH Wilton Kantet Nampaso
NAROK NAROK NORTH Lemarle Primary School Peter Meitamei Sankilil
NAROK NAROK NORTH LENANA PRI SCH Evelyn Siyion Yiaile
NAROK NAROK NORTH LENANA PRI SCH Fridah Mwendwa Mwenda
NAROK NAROK NORTH LENANA PRI SCH Susan Ntinyari Maranya
NAROK NAROK NORTH LIMANET PRI SCH Callen Kemunto Kayaga
NAROK NAROK NORTH LIMANET PRI SCH Richard Nyabaro Migiro
NAROK NAROK NORTH MAASAI  GIRLS  S.S. Korir Patrick Kiprono
NAROK NAROK NORTH MAASAI  GIRLS  S.S. Regina Oywecha
NAROK NAROK NORTH MAKUTANO OLOIRIEN PRY Samson Rereu Punyua
NAROK NAROK NORTH MASIKONDE PRIMARY Alice Lasoi Tepese
NAROK NAROK NORTH MASIKONDE PRIMARY Christine Kamengere Kaibi
NAROK NAROK NORTH MASIKONDE PRIMARY Eunice Njeri Kamuiru
NAROK NAROK NORTH MASIKONDE PRIMARY Irene Seleina Nairraba
NAROK NAROK NORTH MASIKONDE PRIMARY Samuel “Wamae Kimani” Sadera
NAROK NAROK NORTH MASIKONDE SECONDARY Leonard K Langat
NAROK NAROK NORTH MATONYOK PRY SCH Catherine “Lanoi Samuria” Koiyiet
NAROK NAROK NORTH MATONYOK PRY SCH Geoffrey Saitoti Keton
NAROK NAROK NORTH MATONYOK PRY SCH Grace Siyion Mpaayei
NAROK NAROK NORTH MATONYOK PRY SCH Naomi Nyambura Kimani
NAROK NAROK NORTH MEDUNGI PRI SCH Amos Muturi Muhia
NAROK NAROK NORTH MEDUNGI PRI SCH Fred Lekan Narankaik
NAROK NAROK NORTH MOSHORO PRIMARY Danson Siloma Tamooh
NAROK NAROK NORTH MOSIRO PRI SCH Japheth Sumeno Mang’uti
NAROK NAROK NORTH MPEUTI PRI SCH John Titus Muchunu
NAROK NAROK NORTH N/ENKARE   DEB    PRY Goeffrey Semera Kirrau
NAROK NAROK NORTH N/ENKARE   DEB    PRY Mercy Mukuhi Kibathi
NAROK NAROK NORTH N/ENKARE   DEB    PRY Susan Silole Kipas
NAROK NAROK NORTH NAERENKE PRI SCH James Simei Nkamasiai
NAROK NAROK NORTH NAILOGILOG PRIMARY Nelson Rianoi Surum
NAROK NAROK NORTH NAILOGILOG PRIMARY Purity Siimoi Kimiti
NAROK NAROK NORTH NAILOGILOG PRIMARY Samuel Nduati
NAROK NAROK NORTH NAIRASIRASA PRI SCH Sarah Naserian Nchoko
NAROK NAROK NORTH NAISOYA PRI SCH Jane Waithera Waiganjo
NAROK NAROK NORTH NAITOTI PRY SCH Lucy Wanja Kinyanjui
NAROK NAROK NORTH NAITOTI PRY SCH Mirriam Wanjiku Wachira
NAROK NAROK NORTH NAKURTO-LUKUNY Faith Naini Saaya
NAROK NAROK NORTH NAKURTO-LUKUNY Kennedy Nyamwaero Moturi
NAROK NAROK NORTH NAKURTO-LUKUNY Simon Salankat Kaleke
NAROK NAROK NORTH NANINGOP PRY SCH James Pashar Kisyoyian
NAROK NAROK NORTH NARIANDA PRI SCH Irene Simaton Karbolo
NAROK NAROK NORTH NARIANDA PRI SCH Jackson Kolian Oiyie
NAROK NAROK NORTH NAROK   S.S. Caroline Chelangat Chumo
NAROK NAROK NORTH NAROK   S.S. Judith Cherotich
NAROK NAROK NORTH NAROK   S.S. Nancy Saaris Yiaile
NAROK NAROK NORTH NAROK   S.S. Nelson Tirdiyo Togom
NAROK NAROK NORTH NAROK   S.S. Towett _ Cheruiyot
NAROK NAROK NORTH NAROK COUNTY COUNCIL OLKERI MODEL SCHOOL Harrison Kashare Partoip
NAROK NAROK NORTH NAROK TEACHERS COLLEGE MODEL S Caroline Kilowuan Kaelo
NAROK NAROK NORTH NAROK TEACHERS COLLEGE MODEL S Frank Kosiom Kebelekenya
NAROK NAROK NORTH NAROK TEACHERS COLLEGE MODEL S Joseph Leshao Nakola
NAROK NAROK NORTH NAROK TEACHERS COLLEGE MODEL S PURITY JACKSON KARIMI
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Florence Akoth Mito
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College George Nyangor Obondo
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Grace “Akinyi Ongoro” Odhiambo
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Jane Makori
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College John Olochoki
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Kassim Awadhi Juma
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Miriam Kerubo Bogita
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Moses Ombasa Omingo
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Raphael Meria Muruu
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Robert Nyabuto Obwocha
NAROK NAROK NORTH Narok Teachers Training College Rosemary Lempaka Ruto
NAROK NAROK NORTH NCHORA YEABORI PRI SCH Jane Wanjiku Kosen
NAROK NAROK NORTH NCHORA YEABORI PRI SCH Richard Maisiba Gichana
NAROK NAROK NORTH NCHORRA ESHUMATA  PRI Leakey Orina Onkoba
NAROK NAROK NORTH NKAAMPANI PRI SCH Owen Ledama Nkurayiah
NAROK NAROK NORTH NKAIRAMIRAM PRI SCH Esther Ronla Nampaso
NAROK NAROK NORTH NKAIRAMIRAM PRI SCH Ruth Maoya Nyakerario
NAROK NAROK NORTH NKARETA  SEC SCHOOL Emmy Chelangat
NAROK NAROK NORTH NKARETA  SEC SCHOOL Erick Masinde
NAROK NAROK NORTH NKARETA  SEC SCHOOL Joseph Sironga Tukero
NAROK NAROK NORTH NKARETA  SEC SCHOOL Roselyne Milanoi Kitalu
NAROK NAROK NORTH NKARETA PRI SCH Grace Waihuni Wahome
NAROK NAROK NORTH NTIMAMA DAY AND MIXED BOARDING SEC SCHOOL Irine Sekeyian Keshe
NAROK NAROK NORTH NTIMAMA’S RIDGE PRI SCH Leonard Martine Kisio
NAROK NAROK NORTH NTULELE PRI SCH Judith Katasiku Kaleke
NAROK NAROK NORTH NTULELE PRI SCH Lelian Olerakua
NAROK NAROK NORTH NTULELE PRI SCH Simon Ntaiya
NAROK NAROK NORTH NTURUMETI PRI SCH Christopher Paul Karomo
NAROK NAROK NORTH NTURUMETI SEC SCH James Saitoti Marima
NAROK NAROK NORTH OIMERRU PRI Dorothy Chebet
NAROK NAROK NORTH OLAIMUTIA PRI SCH Nancy Jepkurui Malakwen
NAROK NAROK NORTH OLANKA PRIMARY Joseph Muthuri Mugambi
NAROK NAROK NORTH OLASIT PRI SCH Alfred Kingori Mwai
NAROK NAROK NORTH OLASIT PRI SCH Naomi Wangari Githii
NAROK NAROK NORTH OLCHORO  Secondary School Weston Tesot Kipkirui
NAROK NAROK NORTH OLCHORRO PRI SCH Charles Njuki Njoka
NAROK NAROK NORTH OLCHORRO PRI SCH Irene Wangari Mugo
NAROK NAROK NORTH OLCHORRO PRI SCH Nkirrimpa Masikonte
NAROK NAROK NORTH OLCHORRO PRI SCH Patrick Ngugi
NAROK NAROK NORTH OLE  TIPIS  GIRLS  S.S. Anne Wanjiru Kamau
NAROK NAROK NORTH OLE  TIPIS  GIRLS  S.S. Dennis Lekakeny
NAROK NAROK NORTH OLE  TIPIS  GIRLS  S.S. Francis Wanjau Wairagu
NAROK NAROK NORTH OLE  TIPIS  GIRLS  S.S. Geofrey Kiprotich Laboso
NAROK NAROK NORTH OLE  TIPIS  GIRLS  S.S. Linda Nkatha Njuguna
NAROK NAROK NORTH OLE  TIPIS  GIRLS  S.S. Reuben Kiprono Rotich
NAROK NAROK NORTH OLE KALOI John Mwangi Maruhi
NAROK NAROK NORTH OLE KOONYO PRI Faith Nayianae Keton
NAROK NAROK NORTH OLE KOONYO PRI Henry Memusi Katumpe
NAROK NAROK NORTH OLE MWANIKI PRI SCH Denis Samaine Ntimama
NAROK NAROK NORTH Ole Ntaiyia Primary School Francis Kikanae Sopia
NAROK NAROK NORTH OLE SANKALE PRI SCHOOL Fredrick Kariuki Munyua
NAROK NAROK NORTH OLE SANKALE PRI SCHOOL Hellen Nampayio Taiswa
NAROK NAROK NORTH OLE SANKALE PRI SCHOOL Joy Nayok Nkamini
NAROK NAROK NORTH OLE SANKALE PRI SCHOOL Mary Sialo Mpaayei
NAROK NAROK NORTH OLE SANKALE PRI SCHOOL Moses Masailel Kapante
NAROK NAROK NORTH OLE SANKALE PRI SCHOOL Nicholas Kadipo Kimorgo
NAROK NAROK NORTH OLE SIKOE PRI Danson Kupere Salaon
NAROK NAROK NORTH OLE TUKAT PRI SCH Carlimax “Morara Nahashon” Nyambunde
NAROK NAROK NORTH OLE TUKAT PRI SCH Isaiah Letuya Kenga
NAROK NAROK NORTH OLELESHWA PRY Emily Ntinyari Kibwi
NAROK NAROK NORTH OLELESHWA PRY Esther Talash Rotiken
NAROK NAROK NORTH OLELESHWA PRY Morgan Parsalal Likama
NAROK NAROK NORTH OLELESHWA PRY Serah Nairuko Teeka
NAROK NAROK NORTH OLENGAPE PRI SCH James Ereu Mateelong
NAROK NAROK NORTH OLENGAPE PRI SCH Mary Jemutai Chesire
NAROK NAROK NORTH OLENKASURAI PRI SCH Hannah Wanjiru Mungai
NAROK NAROK NORTH OLENTIMAMA (PURKO ) PRI Abraham Kiptanui Matelong
NAROK NAROK NORTH OLENTIMAMA (PURKO ) PRI Francis Sareri Kool
NAROK NAROK NORTH OLENTIMAMA (PURKO ) PRI Jackson Saruni Yenko
NAROK NAROK NORTH OLEPOLOS PRI SCH Kolela Ole Sapit
NAROK NAROK NORTH OLEPOLOS PRI SCH Sapit Pariken
NAROK NAROK NORTH OLEPUNYUA PRI Jackline Maranga Maranga
NAROK NAROK NORTH OLEPUNYUA PRI Susan Silole Nkipida
NAROK NAROK NORTH OLESHARO PRI Stephen Melelta Punyua
NAROK NAROK NORTH OLESHARO PRI Stephen Kototo Kotikot
NAROK NAROK NORTH OLESITO PRI SCH Jennifer Nasieku Kitaka
NAROK NAROK NORTH OLESITO PRI SCH Nafftaly Kabuchwa Kariithi
NAROK NAROK NORTH Oletukat sec sc Lucy Nyambura Muriama
NAROK NAROK NORTH OLKERI PRI SCH Ann Naitoi Lepore
NAROK NAROK NORTH OLKERI PRI SCH Mary Kanayo John
NAROK NAROK NORTH OLMARIKO SECONDARY SCHOOL Beatrice Cherono
NAROK NAROK NORTH OLMUNANDA PRY.SCH. Aron Sankori Sammy
NAROK NAROK NORTH OLNGOSUA PRIMARY Caroline Wangui Chege
NAROK NAROK NORTH OLNGOSUA PRIMARY Isaac Ng’ang’a Njeru
NAROK NAROK NORTH OLOIKA PRIMARY Leah Silantoi Nyamooh
NAROK NAROK NORTH OLOIKARERE PRI SCH Esther Mumbe Musyoki
NAROK NAROK NORTH OLOIKARERE PRI SCH Salome Kerubo Amisi
NAROK NAROK NORTH Oloirien Primary School Milkah Njeri Mungai
NAROK NAROK NORTH OLOISONKOYO PRI SCH John Njuguna Karanja
NAROK NAROK NORTH OLOISONKOYO PRI SCH Ruth Njoki Nyoro
NAROK NAROK NORTH OLOITIP PRY SCH Isaac Wango Kiruiya
NAROK NAROK NORTH OLOITIP PRY SCH Peter Ketuiyio Naimodu
NAROK NAROK NORTH OLOKIRIKIRAI PRI SCH Susan Wamaitha Kiplang’at
NAROK NAROK NORTH OLOKIRIKIRAI S.S Leah Wanjiru Kariuki
NAROK NAROK NORTH OLOKIRIKIRAI S.S Patricia Naini Tanin
NAROK NAROK NORTH OLOKURTO PRI SCH Agnes Naisiae Koikai
NAROK NAROK NORTH OLOKURTO PRI SCH Beatrice Ngusui Koros
NAROK NAROK NORTH OLOKURTO PRI SCH Everline Sialo Kokoyet
NAROK NAROK NORTH Ololepo Primary School Moses Waithaka Njuguna
NAROK NAROK NORTH OLOLII PRY  SCH Alice Nyambura Waititu
NAROK NAROK NORTH OLOLII PRY  SCH Allan Kanyinke Keiwua
NAROK NAROK NORTH OLOLII PRY  SCH Eleanor Shenia Mato
NAROK NAROK NORTH OLOLII PRY  SCH Josphat Meri Ekiru
NAROK NAROK NORTH OLOLII PRY  SCH Senkei Topoti
NAROK NAROK NORTH OLOLII PRY  SCH Zipporah Nkini
NAROK NAROK NORTH OLOLOIBOTI PRI SCH Kapolonto Denis Tamoo
NAROK NAROK NORTH OLOLOIBOTI PRI SCH Kipkorir Ngeno
NAROK NAROK NORTH OLOLOIBOTI PRI SCH Sarah Naserian Kato
NAROK NAROK NORTH OLOLONGOI    PRI Beavon Kariuki Obisa
NAROK NAROK NORTH OLOLPIRONITO PRI SCH Jacklyne Jepkemboi
NAROK NAROK NORTH Olomayiana Primary School Jacob Omabene` Maobe
NAROK NAROK NORTH OLOOL TOTO PRI SCH Francisco Kuntai Torome
NAROK NAROK NORTH OLOOL TOTO PRI SCH Philip Mweti Sadera
NAROK NAROK NORTH OLOOL TOTO PRI SCH Robert Sankale Nabaala
NAROK NAROK NORTH OLOOL TOTO PRI SCH Veronicah “Minjire Kibe” Wangui
NAROK NAROK NORTH OLOOLORTEN  PRI SCH Benard Gechiko Omboto
NAROK NAROK NORTH OLOOLORTEN  PRI SCH Peter Gatuguta Warutumo
NAROK NAROK NORTH OLOOLORTEN  PRI SCH Samuel Litei Nannka
NAROK NAROK NORTH OLOOLTUALAN PRI Joseph Wagushu Maina
NAROK NAROK NORTH OLOONAMUKA PRI Perminus Orina Ondigi
NAROK NAROK NORTH OLOONAMUKA PRI Philip Kipkorir Langat
NAROK NAROK NORTH OLOONKABOBOK John “Ole Saruni” Leparakuo
NAROK NAROK NORTH OLOOSIDAN Julius Liati Saoli
NAROK NAROK NORTH OLOPIRIK Monicah Jerono
NAROK NAROK NORTH OLOPIRIK Wycliffe Sironka Naija
NAROK NAROK NORTH OLOPITO PRIMARY Ivonne Mandaine Kotikot
NAROK NAROK NORTH OLORROITO PRI SCH William Leboi Nang’ari
NAROK NAROK NORTH OLORROPIL  SEC. SCHOOL Patrick M.O. Gesabwa
NAROK NAROK NORTH OLORROPIL  SEC. SCHOOL Sakayo Leparan Barta
NAROK NAROK NORTH OLORUPA PRI SCH Julius M Magut
NAROK NAROK NORTH OLORUPA PRI SCH Robert Mosongoi Gori
NAROK NAROK NORTH Oloserian Primary School Denis Macharia Wamaitha
NAROK NAROK NORTH Oloserian Primary School Isaac Wangeni Wainana
NAROK NAROK NORTH Oloserian Primary School Jonathan Sapur Koirang
NAROK NAROK NORTH Oloserian Primary School Rachael Waithira Njoroge
NAROK NAROK NORTH OLOSIRO PRY SCH Duncan Kuria Rutinu
NAROK NAROK NORTH OLPUSIMORU PRI SCH Eric Mosoti Ratemo
NAROK NAROK NORTH OLTANKI PRY SCH Agnes Wanjiku Wanjau
NAROK NAROK NORTH OLTANKI PRY SCH Johnstone Wesa Maombe
NAROK NAROK NORTH OLTEPESI PRIMARY Lennis George Masieka
NAROK NAROK NORTH Oltetia Primary School Zacharia Kamau Githuku
NAROK NAROK NORTH OLTIYANI PRY SCH Dennis Tompo Lonkosho
NAROK NAROK NORTH OLTIYANI PRY SCH John Mwendwa Marcedonia
NAROK NAROK NORTH OLTIYANI PRY SCH Nicholas Odhiambo Oguya
NAROK NAROK NORTH OLTUROTO PRI SCH Rebecca “Ene Letoluo” Nashipae
NAROK NAROK NORTH ONGATA PRI SCH Ruth Wanjiku Kinyanjui
NAROK NAROK NORTH ONGATA PRI SCH Violet Silantoi Sarumi
NAROK NAROK NORTH OSANANGURURI PRY SCH David Ng’ang’a Murugami
NAROK NAROK NORTH OSEGEL PRIMARY Beatrice Nyamoita Nyasani
NAROK NAROK NORTH OSEGEL PRIMARY Johnson Saitoti Nchoko
NAROK NAROK NORTH OSEYIAI PRI SCH Stella Chemeli
NAROK NAROK NORTH OSEYIAI PRI SCH Stephen Mwaura Kibugi
NAROK NAROK NORTH OYARATA PRI SCH Charity Nyambura Githinji
NAROK NAROK NORTH PULUNGA PRI SCH Valens Jepkemboi Kipkoech
NAROK NAROK NORTH RATIA RIDGE PRY SCH Marangu Titus
NAROK NAROK NORTH ROKONKA Christine Shemelok Teto
NAROK NAROK NORTH ROKONKA Mary Wanjiku Gathumbi
NAROK NAROK NORTH SAKUTIEK PRI SCH CATHRINE NTHENYA MWONGELA
NAROK NAROK NORTH SAKUTIEK SEC Alex Parsariro Tikani
NAROK NAROK NORTH SAKUTIEK SEC Wilvex Ole Tuiya
NAROK NAROK NORTH SALEITA SEC. SEC Meshack Simiren Enko
NAROK NAROK NORTH SANAET PRI SCH Kimitei Edwin Kiplagat
NAROK NAROK NORTH SENCHURA SECONDARY SCHOOL OLOPITO Edward Kibet Langat
NAROK NAROK NORTH SENCHURA SECONDARY SCHOOL OLOPITO Emmaculare Karsis Kuyo
NAROK NAROK NORTH SENCHURA SECONDARY SCHOOL OLOPITO Victoria Mwende Muoki
NAROK NAROK NORTH SHAPATARAKWA PRI SCH Gabriel Kapolonto Kisemei
NAROK NAROK NORTH SHAPATARAKWA PRI SCH Margaret “Mamai Ene” Nampaso
NAROK NAROK NORTH SINTAKARA PRI SCH Saloan Haron Macharia
NAROK NAROK NORTH SINTAKARA PRI SCH Timothy Wainaina Wambui
NAROK NAROK NORTH SIYIAPEI PRI SCH Oscar Moronge Ondara
NAROK NAROK NORTH SONKORO PRI SCH Jeremih Lemayien Lasiti
NAROK NAROK NORTH St. Anthony’s Secondary School Jeremiah SIGEI
NAROK NAROK NORTH St. Anthony’s Secondary School Naomi Chepkoech Maritim
NAROK NAROK NORTH St. Anthony’s Secondary School Samwel Maritim Magut
NAROK NAROK NORTH St. Anthony’s Secondary School Solomon Ngungi Muiruri
NAROK NAROK NORTH St. Anthony’s Secondary School Venrander Mmboga
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S  GIRLS  S.S. Bicoty Chepngeno
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S  GIRLS  S.S. Cornelius Tiampati Manyuele
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S  GIRLS  S.S. Ebby _ Namkuru
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S  GIRLS  S.S. Pauline Chemaiyo Kipyebei
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S  GIRLS  S.S. Peter Ndungu Munyaga
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S  GIRLS  S.S. Teresa Wairimu Mwangi
NAROK NAROK NORTH ST. MARY’S PRIMARY SCHOOL Loise Nakiti Nchoko
NAROK NAROK NORTH ST. PETER PRI SCH Lucy Wanja
NAROK NAROK NORTH ST. PETER PRI SCH Stanley Parori Masikonde
NAROK NAROK NORTH SUSWA  PRY SCH Leah Yiamiton Salonik
NAROK NAROK NORTH Suswa Girls Secondary School Nancy Wawira Nyagah
NAROK NAROK NORTH Suswa Girls Secondary School NAOMI Balaukiah Ndege
NAROK NAROK NORTH Suswa Girls Secondary School Wilfred “Ariga Tinega” Isoe
NAROK NAROK NORTH TOPOTI PRI SCH Edwin Leina Murero
NAROK NAROK NORTH TOPOTI PRI SCH Vincent Koech
NAROK NAROK SOUTH AGANGA PRI SCH Samwel Kipsiele Kalya
NAROK NAROK SOUTH Aitong Secondary School Benjamin Nkaate Letura
NAROK NAROK SOUTH Aitong Secondary School Joseph “Rewel  Maina” Chege
NAROK NAROK SOUTH Bondet Pri Sch Christine Chelangat
NAROK NAROK SOUTH Botoret Pri Sch Eric Kipkorir Cheruiyot
NAROK NAROK SOUTH Chebinyiny Primary School Jane Cheluch Chepkemoi
NAROK NAROK SOUTH CHEMWOKTER PRI SCH Joel Cheruiyot Mitei
NAROK NAROK SOUTH CHEMWOKTER PRI SCH Samoei Tololo
NAROK NAROK SOUTH CHEPARES PRI SCH David Kipkirui Nowoi
NAROK NAROK SOUTH Choronok Secondary School Kenedy Soipei Saigilu
NAROK NAROK SOUTH ELANGATA ENTERIT PRY SCH Benjamin Kirui Kiprono
NAROK NAROK SOUTH ELANGATA ENTERIT PRY SCH William Samaire Kalepe
NAROK NAROK SOUTH Emarti Kasoe Primary School Mary Wairimu Wabai
NAROK NAROK SOUTH Emarti Kasoe Primary School Wotuni Robert Nkapilil
NAROK NAROK SOUTH Emorijoi sec sch Sosthen Cheruiyot Bett
NAROK NAROK SOUTH Emorogi Primary School Benjamin Kipngetich Langat
NAROK NAROK SOUTH Emorogi Primary School Elias Muriira Nkinyili
NAROK NAROK SOUTH Emorogi Primary School Justin Mutugi Njeru
NAROK NAROK SOUTH Emorogi Primary School Paul Lemoke Shunkur
NAROK NAROK SOUTH Emorogi Primary School Richard Chirchir Cheburet
NAROK NAROK SOUTH Emorogi Primary School Richard Chebon Kandie
NAROK NAROK SOUTH Endonyo Erinka Jackson Sayielel Moshonkoi
NAROK NAROK SOUTH Endonyo Erinka Willy Tumanka Loigero
NAROK NAROK SOUTH ENDONYO NARASHA PRY Virginia Wanjira Kamau
NAROK NAROK SOUTH Enelerai Primary School Rose Chepkorir Leleito
NAROK NAROK SOUTH Enelerai Secondary School Erastus Kiprotich Kirui
NAROK NAROK SOUTH Enelerai Secondary School Johana Kipkemoi Ngerechi
NAROK NAROK SOUTH Enelerai Secondary School Picoty Cheres Chelangat
NAROK NAROK SOUTH ENKARE NAIROWUA GIRLS SECONDARY SCHOOL Gilbert Koskey
NAROK NAROK SOUTH ENKARE NAIROWUA GIRLS SECONDARY SCHOOL Stephen Waweru
NAROK NAROK SOUTH ENKARE NGIRO PRY SCH Agnes Koyiaso Ashire
NAROK NAROK SOUTH ENKARE NGIRO PRY SCH Faith Wangui Mathu
NAROK NAROK SOUTH ENKARE NGIRO PRY SCH Magdaline Naishorua Simpai
NAROK NAROK SOUTH ENKARE NGIRO PRY SCH Saika Sereya
NAROK NAROK SOUTH ENKARE-NAIROWUA PRI SCH Leonard John Mungathia
NAROK NAROK SOUTH ENKIU PRY SCH Alice Naserian Oseinah
NAROK NAROK SOUTH ENOOSOGON SECONDARY Isabella Nyamusi Mogaka
NAROK NAROK SOUTH Entepes Primary School Martha Wangari Muragu
NAROK NAROK SOUTH Entepes Primary School Peter Kipng’etich Kones
NAROK NAROK SOUTH ENTIAPIRRI PRY SCH Lilian Sialo Nakola
NAROK NAROK SOUTH ENTIAPIRRI PRY SCH Stanley Lesiyai Leroto
NAROK NAROK SOUTH Eroret Primary School Esther Neenka Tipanko
NAROK NAROK SOUTH ERUPATA PRIMARY SCHOOL Joseph Gichuki Kagwi
NAROK NAROK SOUTH Esinoni Pri Sch Hezron Otiso
NAROK NAROK SOUTH ESOIT EMPURPUTIA Simon Mwangi Kahiu
NAROK NAROK SOUTH ESOIT PRIMARY Jackson Kipsang Sigey
NAROK NAROK SOUTH ESUPETAI PRY SCH Nelly Pessian Tamooh
NAROK NAROK SOUTH ILADORU PRI SCH Judy Santeiyian Keiwua
NAROK NAROK SOUTH ILDUNGISHO PRI Jackson Ntinana Tingisha
NAROK NAROK SOUTH ILKERIN LOITA PRY Joseph Mutahi Mureithi
NAROK NAROK SOUTH ILKERIN LOITA PRY Josphat Kipyegon Kirui
NAROK NAROK SOUTH ILKIMATI PRY SCH Kiplagat Cosmas
NAROK NAROK SOUTH ILKIMATI PRY SCH Masiane Ole Napikue
NAROK NAROK SOUTH ILKIMATI PRY SCH Purity Nasesia Turere
NAROK NAROK SOUTH ILKIMATI PRY SCH Thomas Momanyi Mogeni
NAROK NAROK SOUTH ILKUJUKA PRY Hillary Mitei Cheruiyot
NAROK NAROK SOUTH ILMOTIOOK PRI SCH Rose Chepkoech
NAROK NAROK SOUTH Ilmotok  Sec School Ezekiel Kipngetich Ronoh
NAROK NAROK SOUTH Ilmotok  Sec School Simon Masibo
NAROK NAROK SOUTH Ilpoori Primary School Cherop Robert Kiprotich
NAROK NAROK SOUTH Ilpoori Primary School Jonathan Lekishon Rinka
NAROK NAROK SOUTH ILTIRBEN PRI Robert “Ole Nepatao” Letina
NAROK NAROK SOUTH Iltumaro Primary School Joseph Leken Makooi
NAROK NAROK SOUTH ILUBI PRI SCH Julius Chelule
NAROK NAROK SOUTH Isinon Primary School David Murathe Gachie
NAROK NAROK SOUTH Isinon Primary School Geoffrey Kibaki Nkonge
NAROK NAROK SOUTH Isinon Primary School Richard Koole Peneti
NAROK NAROK SOUTH Kalyet Pri Sch David Cheruiyot Chesabul
NAROK NAROK SOUTH Kalyet Pri Sch Janet Chepngeno Soyko
NAROK NAROK SOUTH Kapkatet Secondary School Viola Chelang’at
NAROK NAROK SOUTH Kapkures Primary School Simon Kipkemoi Rono
NAROK NAROK SOUTH Kapsinendet Primary School David Kipkurui Langat
NAROK NAROK SOUTH Kewet Pri Sch David Kibet Ngeno
NAROK NAROK SOUTH Kichaba Pri Sch Charles Kimutai Cheruiyot
NAROK NAROK SOUTH Kichaba Pri Sch Rachel Cherotich Logos
NAROK NAROK SOUTH Kichaba Pri Sch Samuel Kipkirui Kitur
NAROK NAROK SOUTH Kilusu Primary School Chelangat Korir
NAROK NAROK SOUTH Kilusu Primary School Faith Chemutai Maritim
NAROK NAROK SOUTH KIPTENDEN PRIMARY Emmy Chelangat
NAROK NAROK SOUTH KIPTENDEN PRIMARY Larus Ole Leteipa
NAROK NAROK SOUTH Kishermoruak Pri Sch Angella Naiperiae Setek
NAROK NAROK SOUTH Kishermoruak Pri Sch Jackline Nanginyi Saruni
NAROK NAROK SOUTH Kishermoruak Pri Sch Joel Ntimama Botoyo
NAROK NAROK SOUTH KITOLOSWONI PRY SCH Josephat Kamanda Nyambega
NAROK NAROK SOUTH Kosika Primary School Paul Kasi Esho
NAROK NAROK SOUTH Kosika Primary School Peter Miriti Ncebere
NAROK NAROK SOUTH KOTEL PRIMARY Robert Onsare Oigo
NAROK NAROK SOUTH KOTEL PRIMARY Sharon Sanayian Loonkushu
NAROK NAROK SOUTH KOTOLIAN Leonard Bett
NAROK NAROK SOUTH KOTOLIAN Oliver Rumpe Lepore
NAROK NAROK SOUTH KUNTAI PRY SCH Jacob Simat Oruma
NAROK NAROK SOUTH KUNTAI PRY SCH Lucy Waithira Karimi
NAROK NAROK SOUTH KUNTAI PRY SCH Veronicah Zakayo Naipanoi
NAROK NAROK SOUTH Kutete Mixed Day Secondary School Betty Chepkorir Aruasa
NAROK NAROK SOUTH Kutete Primary School Emily “Moraa Ogembo” Choi
NAROK NAROK SOUTH Kutete Primary School Esther Nyambura Gacheru
NAROK NAROK SOUTH Kutete Primary School Susan Chepkoech Yaban
NAROK NAROK SOUTH Kuto Primary School Kipruto “K A” Ngeny
NAROK NAROK SOUTH Kuto Primary School Stellar Chepkemoi
NAROK NAROK SOUTH Kuto Secondary School Godfrey Kipkoech Rop
NAROK NAROK SOUTH Kuto Secondary School Isaac Chepukel Lerai
NAROK NAROK SOUTH Kuto Secondary School Joel Ngetich Kipngeno
NAROK NAROK SOUTH Kuto Secondary School Nelly Chepkemoi
NAROK NAROK SOUTH LAILA    PRY John Leperes
NAROK NAROK SOUTH LAILA    PRY Richard Maina
NAROK NAROK SOUTH Laluk Mixed Day Secondary School Daniel Chesimet Kirui
NAROK NAROK SOUTH Laluk Mixed Day Secondary School Joseph Kimutai Rutto
NAROK NAROK SOUTH Lekanka Pri Sch Henry Simba Ombati
NAROK NAROK SOUTH Lekanka Pri Sch Sadera Olkirashai
NAROK NAROK SOUTH LELAKWEN Johnstone Kipngeno Mutai
NAROK NAROK SOUTH LELECHWANI  PRI  SCH. Samwel Kiprop Mongesoi
NAROK NAROK SOUTH LEMEK NAMUNYAK GIRLS SECONDARY SCHOOL Chepkoech Betty Keror
NAROK NAROK SOUTH LEMEK NAMUNYAK GIRLS SECONDARY SCHOOL David Lenkoko Koonyi
NAROK NAROK SOUTH LEMEK NAMUNYAK GIRLS SECONDARY SCHOOL Jackline Kiserian Pere
NAROK NAROK SOUTH LEMEK PRI SCH Euncie Wambui Kimemia
NAROK NAROK SOUTH LEMEK PRI SCH Magdaline Potishoi Kurao
NAROK NAROK SOUTH LENGINA PRI SCH Lilian Resian Shieni
NAROK NAROK SOUTH LEPOROSI PRI SCH Kamwana Loigero
NAROK NAROK SOUTH LESHUTA PRI SCH Dickson Sanare Tuya
NAROK NAROK SOUTH LESHUTA PRI SCH Douglas Mogunde Marege
NAROK NAROK SOUTH LESHUTA PRI SCH Henry Oinde
NAROK NAROK SOUTH LESHUTA PRI SCH Juliana Ndunge Ndaka
NAROK NAROK SOUTH Loigero Primary School Festus Kipkoech Chumba
NAROK NAROK SOUTH LOITA  B/M SEC SCH Joshua Masinde Kundu
NAROK NAROK SOUTH LOITA  B/M SEC SCH Jude John Musyimi
NAROK NAROK SOUTH LOITA  B/M SEC SCH Moseka Ole Sulul
NAROK NAROK SOUTH LOITA  B/M SEC SCH Sheilla Chepkoech
NAROK NAROK SOUTH LOSHO PRI Jedida Chepkoech
NAROK NAROK SOUTH MARARIANDA David Leshao Chepogel
NAROK NAROK SOUTH MARARIANDA Mevin Lanoi Kipteng
NAROK NAROK SOUTH MARARIANDA Pauline Paranai Parning’o
NAROK NAROK SOUTH MARARIANDA Selei Sirus Tipis
NAROK NAROK SOUTH Marinwa Secondary School Biarose Chebet Ngetich
NAROK NAROK SOUTH Marinwa Secondary School Dominic K Mugenik
NAROK NAROK SOUTH MASAANTARE PRI SCH Johnson Kashu Kaleke
NAROK NAROK SOUTH MASAANTARE PRI SCH Magdaline Namunyak Kenta
NAROK NAROK SOUTH MASAANTARE PRI SCH Nicholas Tipatet Nkuruna
NAROK NAROK SOUTH MASAANTARE PRI SCH Rodah Jepkemboi Amdany
NAROK NAROK SOUTH Masese Primary School Benard Kipngetich Mutai
NAROK NAROK SOUTH MAUSA PRY SCH Permet Nickson Simpano
NAROK NAROK SOUTH MAUSA PRY SCH Samuel Nzelu Kithongi
NAROK NAROK SOUTH Melelo Secondary School Brightone Otieno Odhiambo
NAROK NAROK SOUTH Melelo Secondary School Elosy Ndago Borana
NAROK NAROK SOUTH Melelo Secondary School Josphat Salaton Lankas
NAROK NAROK SOUTH Melelo Secondary School Keiwua Kaitikei
NAROK NAROK SOUTH MENDERET PRIMARY SCHOOL Caroline Chepngetich
NAROK NAROK SOUTH Menet  Pri Sch Anthony Kipngetich Tangus
NAROK NAROK SOUTH Mogoiyuet  Secondary school Jacob Kiprotich Barusei
NAROK NAROK SOUTH Mogoiyuet  Secondary school Patrick Korir
NAROK NAROK SOUTH Mogoiyuet Primary School Ezra Kipkoech
NAROK NAROK SOUTH Mogoiyuet Primary School Robert Kipsang Sitienei
NAROK NAROK SOUTH MOI  NAIKARRA  S.S. Dickson Ngure Wangari
NAROK NAROK SOUTH MOI  NAIKARRA  S.S. Kim Ayuma Aholi
NAROK NAROK SOUTH MOI  NAIKARRA  S.S. Meshack Kirruti Narasha
NAROK NAROK SOUTH MOI  NAIKARRA  S.S. Nickson Maripet Tanyaag
NAROK NAROK SOUTH MOI  NAIKARRA  S.S. Richard Onsate Nyaencha
NAROK NAROK SOUTH MORIJO LOITA PRY Tina Ole Kuyati
NAROK NAROK SOUTH MORLOO OLE KASALE PRY SCH Faith Makena Kithinji
NAROK NAROK SOUTH Motony Primary School Samuel Kosgey
NAROK NAROK SOUTH MPIRO PRY SCH Wesley Nyariki Masita
NAROK NAROK SOUTH MPOPONG Musanka Mainka
NAROK NAROK SOUTH MUNYAAS PRI SCH Salome Ngami Wakarura
NAROK NAROK SOUTH MUNYAAS PRI SCH Samson “Arap Mandera” Sitienei
NAROK NAROK SOUTH Mwangaza Primary School John Cheruiyot Sang
NAROK NAROK SOUTH Naboisho Primary School Ann Taiyana Partimo
NAROK NAROK SOUTH Naboisho Primary School David Cheruiyot Kibor
NAROK NAROK SOUTH NADUPOI PRIMARY Johana Kipkemoi Koech
NAROK NAROK SOUTH NAIKARRA PRI SCH Gladys Nyasuguta Onsongo
NAROK NAROK SOUTH Naisudori Primary School John Kiplangat Maritim
NAROK NAROK SOUTH NAPOLOSA PRI Micah Sang’
NAROK NAROK SOUTH Narok West Technical Training Institute Justus Kiplangat Ruto
NAROK NAROK SOUTH NAROOSURA SEC  SCH Amon Kipkorir Cheraisi
NAROK NAROK SOUTH NASERIAN PRI SCH Victorine Jepkemoi Tomno
NAROK NAROK SOUTH NGIITO PRI SCH Joseph Kiprotich Kones
NAROK NAROK SOUTH NGIITO SECONDARY SCHOOL Annah Chepng’eno
NAROK NAROK SOUTH NGIITO SECONDARY SCHOOL Betty Chebet Borusei
NAROK NAROK SOUTH Ngoso Primary School Lydia Waithira Wanjiku
NAROK NAROK SOUTH NGOSUANI    PRI Branis Natumi Mara
NAROK NAROK SOUTH NGOSUANI    PRI Faith Sintalo Nchoe
NAROK NAROK SOUTH NGOSUANI    PRI Leornard Kitita Koriata
NAROK NAROK SOUTH NGOSWANI PRY SCH Elizabeth Muthoni Kamau
NAROK NAROK SOUTH NGOSWANI PRY SCH John Makendo Omae
NAROK NAROK SOUTH NGOSWANI PRY SCH Joseph Kiprono Bii
NAROK NAROK SOUTH Ngutoto-Oirowa Primary School David Tesot Chesabul
NAROK NAROK SOUTH Ngutoto-Oirowa Primary School Ezra Kipkemoi Rotich
NAROK NAROK SOUTH Nkairowuani Primary School Edwin Rugetho Chege
NAROK NAROK SOUTH Nkaroni Mixed Day and Boarding Irene Chebusit Chepkorir
NAROK NAROK SOUTH Nkaroni Mixed Day and Boarding Zephaniah Rotich
NAROK NAROK SOUTH Nkaroni Primary  School Caroline Chepkosgei Soi
NAROK NAROK SOUTH NKIMPA PRY SCH George Opondo Okello
NAROK NAROK SOUTH NKIMPA PRY SCH Jonathan Mulandi Mutiso
NAROK NAROK SOUTH NKINEJI PRI SCH Magdaline Muthoni Wairagu
NAROK NAROK SOUTH NKINEJI PRI SCH Mopea Maria Tianoi
NAROK NAROK SOUTH NKINEJI PRI SCH Saetua Maren
NAROK NAROK SOUTH NKOILALE PRI SCH Kenneth Mutembei
NAROK NAROK SOUTH NKOILALE PRI SCH Peninah Salajah Nashipae
NAROK NAROK SOUTH Nkoisuash Primary School Eliud Kimutai Kirui
NAROK NAROK SOUTH Nkoisuash Primary School Jared Mukanda Mataima
NAROK NAROK SOUTH NKOPON PRY Beatrice Wairimu Mwangi
NAROK NAROK SOUTH Nkorkorri Boys Secondary School Abraham Cheruiyot Biwott
NAROK NAROK SOUTH Nkorkorri Boys Secondary School Dorah Musungui Kunder
NAROK NAROK SOUTH Nkorkorri Boys Secondary School Martha Seron Chepwogen
NAROK NAROK SOUTH Nkorkorri Boys Secondary School Peter Leperes Salau
NAROK NAROK SOUTH Nkorkorri Boys Secondary School Veronicah Chepkemoi
NAROK NAROK SOUTH NKORKORRI PRI SCH Hellen Nasieku Ololchoki
NAROK NAROK SOUTH NKORKORRI PRI SCH Pariken D Kipuri
NAROK NAROK SOUTH NKOSESIA PRY Dickson Koin Nyoonko
NAROK NAROK SOUTH NKOSESIA PRY Jane Nemolel Kapolonto
NAROK NAROK SOUTH NKOSESIA PRY Kiprotich Hillary
NAROK NAROK SOUTH NTUKA PRIMARY Jacob Sananga Kitaika
NAROK NAROK SOUTH NTUKA PRIMARY Millicent “Awuor Onyango” Ako
NAROK NAROK SOUTH Olare Owang Primary School Kitur Kiplangat
NAROK NAROK SOUTH OLASHAPANI PRI SCH Beatrice Naiponoi Nkaru
NAROK NAROK SOUTH OLASHAPANI PRI SCH John Pareyio Kitamwes
NAROK NAROK SOUTH Olbibi Primary School Veronicah Waithera Kimani
NAROK NAROK SOUTH OLCHORRO OIROWUA PRI SCH Bernard Kipkoech Langat
NAROK NAROK SOUTH OLCHORRO OIROWUA PRI SCH Richard Kimngetich Towet
NAROK NAROK SOUTH OLCHORRO OIROWUA PRI SCH Violet Ngetich Chepkorir
NAROK NAROK SOUTH Olchorro-Oirowua Mixed Day Sec School Florence Chepkorir
NAROK NAROK SOUTH Olchorro-Oirowua Mixed Day Sec School Noah Roy Leleina
NAROK NAROK SOUTH Oldany Primary School Linner Cherotich
NAROK NAROK SOUTH OLDERKESI PRI SCH Thomas Ariga Isaboke
NAROK NAROK SOUTH Oldisare Primary School Francis Makam Marima
NAROK NAROK SOUTH Oldisare Primary School James Lemomo Samperu
NAROK NAROK SOUTH Oldisare Primary School Julius Kipyegon
NAROK NAROK SOUTH OLDONYO ORASHA Eunice Bochere Ondara
NAROK NAROK SOUTH OLE NABAALA Christopher Kipkorir Sigey
NAROK NAROK SOUTH OLE NGAJI NABO PRI SCH Jecinta Wamaitha Muturi
NAROK NAROK SOUTH OLE NKANAE PRI Dalton Salaton Kiparus
NAROK NAROK SOUTH OLE NKANAE PRI Supeyo Ole Koros
NAROK NAROK SOUTH OLE NKULUO PRY SCH Bernard Kaberi Wanda
NAROK NAROK SOUTH OLE NKUYA  PRIMARY Ann Naanyu Lemiso
NAROK NAROK SOUTH OLE NKUYA  PRIMARY Samwel Meliyo Saire
NAROK NAROK SOUTH OLE PARIATA PRY SCH David Kamunyu Iguna
NAROK NAROK SOUTH OLE PARIATA PRY SCH Jamestone Towett Maemba
NAROK NAROK SOUTH OLE SULUNYE PRI Francis Kipkirui Maritim
NAROK NAROK SOUTH OLE SULUNYE PRI John Kipkemoi Korgoren
NAROK NAROK SOUTH OLE TUYA Evans Onsongo Mokaya
NAROK NAROK SOUTH OLE TUYA Isaac Cheruiyot
NAROK NAROK SOUTH OLE TUYA Paul Kiprono Rotich
NAROK NAROK SOUTH OLEKUDATE NKOISUSUPRIMARY SCHOOL David Kadipo Saika
NAROK NAROK SOUTH OLEKUDATE NKOISUSUPRIMARY SCHOOL Emily Chesang
NAROK NAROK SOUTH OLEKUDATE NKOISUSUPRIMARY SCHOOL Sarah Bisibori Nyagesiba
NAROK NAROK SOUTH Olemoncho Primary School Jeremiah Mako Kitesho
NAROK NAROK SOUTH OLENKAPUNE     PRI   SCHOOL John Kipkorir Samoe
NAROK NAROK SOUTH OLENKAPUNE     PRI   SCHOOL Korgoren Kipronoh Samwel
NAROK NAROK SOUTH OLENKAPUNE SECONDARY Martha Cheronoh
NAROK NAROK SOUTH OLENTUTU PRI SCH Christine Keteka Mayone
NAROK NAROK SOUTH OLENTUTU PRI SCH Pauline Wanjeri Maara
NAROK NAROK SOUTH Olereut Secondary School Chebet Moureen
NAROK NAROK SOUTH Olesere Primary School Lily Cherotich
NAROK NAROK SOUTH OLGILAI OSUPUKO PRY SCH Evans Onsare Simba
NAROK NAROK SOUTH Olkimitare Primary School Jacob Ololkumum Sapawoi
NAROK NAROK SOUTH Olkinyei Pri Sch Danson Leposo Nabaala
NAROK NAROK SOUTH Olkiriane Secondary School Isabella Mmboga Kegode
NAROK NAROK SOUTH Olkiriane Secondary School James Sironka Kureko
NAROK NAROK SOUTH Olkoroi   Primary school Konet Leperes
NAROK NAROK SOUTH OLMEKENYU PRI SCH Alice Chepkoech Bett
NAROK NAROK SOUTH OLMEKENYU PRI SCH Denis Leshan Marisin
NAROK NAROK SOUTH OLMEKENYU PRI SCH Leonard Kimutai Kigen
NAROK NAROK SOUTH OLMEKENYU PRI SCH Samuel Kiplangat Biegon
NAROK NAROK SOUTH Olmekenyu Secondary School Benard Kipkorir
NAROK NAROK SOUTH Olmekenyu Secondary School Carolyne Naliaka Nyongesa
NAROK NAROK SOUTH Olmekenyu Secondary School Mathew Kiplangat Rono
NAROK NAROK SOUTH Olmokonge  Primary School Konana Ole Nkanae
NAROK NAROK SOUTH Olmokonge  Primary School Naomi Nashipai Chepokel
NAROK NAROK SOUTH OLMUSAKWA PRI SCH Evans Ogeto Raini
NAROK NAROK SOUTH OLMUSEREJI PRI SCH Gilbert Nyamberi Oenga
NAROK NAROK SOUTH OLMUSEREJI PRI SCH Nabaala Moitalel
NAROK NAROK SOUTH Oloibor-Murt Pri Sch Makau William Dominic
NAROK NAROK SOUTH OLOIRIEN PRI SCHOOL Anne Chepchirchir Tololo
NAROK NAROK SOUTH OLOIRIEN PRI SCHOOL Millicent Chebor Jelopot
NAROK NAROK SOUTH OLOISIYIOI PRIMARY Rose Muthoni Ruigu
NAROK NAROK SOUTH OLOISUISHO PRI SCH John Leteipa Kiparus
NAROK NAROK SOUTH OLOISUISHO PRI SCH Joseph Kipyegon Bii
NAROK NAROK SOUTH OLOISUISHO PRI SCH Simon Kipsiele Baliach
NAROK NAROK SOUTH OLOISUISHO PRI SCH Wilson Tuei Kipsiele
NAROK NAROK SOUTH Ololchurra Primary School Moses Mpatiany Osono
NAROK NAROK SOUTH Ololchurra Primary School Wilson Mugwe Kamau
NAROK NAROK SOUTH OLOLOIPANGI PRI SCH David Kiprono Langat
NAROK NAROK SOUTH OLOLOIPANGI PRI SCH Leah Wairimu Maina
NAROK NAROK SOUTH OLOLOIPANGI PRI SCH Richard Ngetich Kipkemoi
NAROK NAROK SOUTH OLOLOIPANGI PRI SCH Stellar Chepkorir Mutai
NAROK NAROK SOUTH Ololoipangi Secondary School Parsokonte Ole Tangile
NAROK NAROK SOUTH Ololomei Primary School Charles Ngeno
NAROK NAROK SOUTH Ololomei Primary School Fredrick Pariken Mpooya
NAROK NAROK SOUTH Ololomei Primary School John Kipkoech Soi
NAROK NAROK SOUTH OLOLULUNGA DAY PRI SCH. Cynthia Naisimoi Pareyio
NAROK NAROK SOUTH OLOLULUNGA DAY PRI SCH. Roseline Nkumum Reson
NAROK NAROK SOUTH Ololulunga Secondary School Samuel Kabiru Kariuki
NAROK NAROK SOUTH Ololulunga Secondary School Susan Chepkoech
NAROK NAROK SOUTH Ololwa Pri Sch Joseph Kibet Ngeleche
NAROK NAROK SOUTH Ololwa Pri Sch Robertson Marindany
NAROK NAROK SOUTH Ololwa Pri Sch Samwel Thebere Mwangi
NAROK NAROK SOUTH Olon’ganaiyio Primary School Milkah Kemuma Mogaka
NAROK NAROK SOUTH OLONKERIN   PRI Caroline Chelagat Ronoh
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Beatrice Simayo Muntet
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Hannah Wairimu Ng’ang’a
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Mary Maituati Lemakije
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Mayone Parsokonte
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Patrick Ndegwa Nderi
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Paul Chelule
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAIMUTIA PRY SCHOOL Samuel Mwangi Muthee
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAISER Caroline Nkatha Gitari
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAISER Susan Kawira Kiraithe
NAROK NAROK SOUTH OLOOLAISER Winniefred Resian Sitonik
NAROK NAROK SOUTH OLOOMIRANI  BOYS SECONDARY  SCHOOL. Ben Sigei
NAROK NAROK SOUTH OLOOMIRANI  BOYS SECONDARY  SCHOOL. Danson Leipa Kanamo
NAROK NAROK SOUTH OLOOMIRANI  BOYS SECONDARY  SCHOOL. Obadiah Kipyegon Terer
NAROK NAROK SOUTH OLOOMIRANI  BOYS SECONDARY  SCHOOL. Paul Kipkemoi Chesimet
NAROK NAROK SOUTH OLOOMIRANI  BOYS SECONDARY  SCHOOL. Robert Kiplangat Kirui
NAROK NAROK SOUTH Oloomirani Girls Secondary School Janeth Chepngetich Bwogen
NAROK NAROK SOUTH Oloomirani Girls Secondary School Moses Kaiseyie Tiiya
NAROK NAROK SOUTH Oloomirani Girls Secondary School Naomi Chepngetich Sugut
NAROK NAROK SOUTH OLOONGILA PRI SCH Paul Koikai
NAROK NAROK SOUTH OLOORETET Catherine Waruguru Gitimu
NAROK NAROK SOUTH OLOORETET Daisy Chepngetich
NAROK NAROK SOUTH Olorte Pri Sch Francis Mamayian Ntari
NAROK NAROK SOUTH Olorte Pri Sch Moses Kenyatta Oletumpes
NAROK NAROK SOUTH Oloshapani Girls Samson Sayialel Nkurumwa
NAROK NAROK SOUTH OLOSIRUA  PRY SCH Simon Sawe Cheruiyot
NAROK NAROK SOUTH Olpukoti  Sec  School Collins Tonui
NAROK NAROK SOUTH Olpukoti  Sec  School Jonathan Kapolonto Ololoinyio
NAROK NAROK SOUTH Olpukoti  Sec  School Tom “Towet Waitage” Kibet
NAROK NAROK SOUTH OLPUKOTI PRI SCH Benjamin Kipkurui Kiplagat
NAROK NAROK SOUTH OLPUKOTI PRI SCH Dydhina Namenya Otuoma
NAROK NAROK SOUTH Olpusare Pri Joseph Kiplangat Rono
NAROK NAROK SOUTH Olpusare Pri Titus Mwiti
NAROK NAROK SOUTH OLTARAKWAI Rebecca Korir Chepkirui
NAROK NAROK SOUTH Oltarakwai Secondary School Daisy _ Chepwogen
NAROK NAROK SOUTH Oltepesi Primary School Jeska Chepkirui
NAROK NAROK SOUTH OLTUMUSOI PRY SCH Kennedy Njoroge Mungai
NAROK NAROK SOUTH Ongata Oloirien Mixed Secondary School Desmond Kipserem Morogo
NAROK NAROK SOUTH Ongata Primary School Albert KIPKURUI Cheruiyot
NAROK NAROK SOUTH ORKARKAR PRIMARY LEMAYIAN BRIAN TOIRAI
NAROK NAROK SOUTH Orpalagilai Primary School Amos Semeyioi Seur
NAROK NAROK SOUTH Orpalagilai Primary School Johnson Mwicigi Kamau
NAROK NAROK SOUTH Osarara Primary School Daniel Kamau
NAROK NAROK SOUTH OSEGA PRI SCH Emma Miriti Kendi
NAROK NAROK SOUTH OSEGA PRI SCH Samuel Kiptanui Koech
NAROK NAROK SOUTH OSEGA PRI SCH Teibek Chepkosgei Koech
NAROK NAROK SOUTH OSENETOI PRI SCH Paul Ngure Njuguna
NAROK NAROK SOUTH OSENETOI PRI SCH Philip Shurake Munke
NAROK NAROK SOUTH OSENETOI PRI SCH Stanley Nabaala Kores
NAROK NAROK SOUTH OSENETOI PRI SCH Wilson Kantai Letura
NAROK NAROK SOUTH Osinantei Primary School Kennedy Kipkorir Ngenoh
NAROK NAROK SOUTH Osotua Primary School Jackline Bosibori Nyakeriga
NAROK NAROK SOUTH Osotua Primary School Juliana Chebet
NAROK NAROK SOUTH PIMBINIET PRI Monicah Chepleting Shunkur
NAROK NAROK SOUTH Rekero Primary School Ernest Kimutai Tonui
NAROK NAROK SOUTH Rekero Primary School Hellen Wanjiru Gichohi
NAROK NAROK SOUTH RONGENA PRI SCH Daniel Kipkorir Lang’at
NAROK NAROK SOUTH RONGENA PRI SCH Elijah Kiprotich Bii
NAROK NAROK SOUTH sagamian primary Janet Chebet Lelkot
NAROK NAROK SOUTH sagamian primary Peter Kipkurgat Milgo
NAROK NAROK SOUTH Saire (simotwet) John Kipyegon Koskei
NAROK NAROK SOUTH SALABWEK  SEC SCH Daniel Kipkemoi Barchok
NAROK NAROK SOUTH SALABWEK  SEC SCH Peter “Koskey Kimutai” Kimansolo
NAROK NAROK SOUTH SALABWEK PRI SCH Jane Chepkorir
NAROK NAROK SOUTH SALABWEK PRI SCH John “Maritim K.” Tompo
NAROK NAROK SOUTH SALABWEK PRI SCH Nancy Ketenga Muhonja
NAROK NAROK SOUTH Sekenani Girls’ Secondary School Amos Kitaei Santeto
NAROK NAROK SOUTH Sekenani Girls’ Secondary School Nelly Nasieku Paapai
NAROK NAROK SOUTH SEKENANI PRI SCH Daniel Bett Kimaiywa
NAROK NAROK SOUTH SEKENANI PRI SCH James Parsimei Salaton
NAROK NAROK SOUTH SEKENANI PRI SCH Jane Waruiru Waithaka
NAROK NAROK SOUTH SEKENANI PRI SCH Michael Ngugi Muiruri
NAROK NAROK SOUTH SEKENANI PRI SCH Parmalai Patrick Kipetu
NAROK NAROK SOUTH SEKENANI PRI SCH Simon Mukwe Sopia
NAROK NAROK SOUTH Siana Girls Secondary School Koilampet Ole Karkarr
NAROK NAROK SOUTH SIANA PRI SCH Elijah Tonui
NAROK NAROK SOUTH SIANA PRI SCH Grace Naserian Passiany
NAROK NAROK SOUTH SIANA PRI SCH Philip Kantai Kipelian
NAROK NAROK SOUTH SIANA PRI SCH Stephen Kiprotich Bore
NAROK NAROK SOUTH SIANA PRI SCH Thomas Semeth Kaaki
NAROK NAROK SOUTH Sigowet Primary School Alice Kerubo Mosota
NAROK NAROK SOUTH Sigowet Primary School Rose Jepkalal Kigen
NAROK NAROK SOUTH SIKIRRAR PRY SCH Judith Awuor Okal
NAROK NAROK SOUTH SIKIRRAR PRY SCH Samwel Molel Kilisho
NAROK NAROK SOUTH SIRINIK Ann Chepkoech Cherose
NAROK NAROK SOUTH Sitotwet Primary School Lilian Chelangat Koskei
NAROK NAROK SOUTH SIWOT PRI SCH Anne Kioi Wambui
NAROK NAROK SOUTH SIWOT PRI SCH Esther Cherono Koech
NAROK NAROK SOUTH SOGOO PRI SCH John Towett Kimutai
NAROK NAROK SOUTH SOGOO PRI SCH Joseph Kones Chepkwony
NAROK NAROK SOUTH SOGOO PRI SCH Julis Abuga Ontonu
NAROK NAROK SOUTH SOGOO PRI SCH Sammy Too
NAROK NAROK SOUTH SOGOO PRI SCH Simeon Makei Kenduywo
NAROK NAROK SOUTH TALEK BOYS SECONDARY SCHOOL Zablon Otara Omuga
NAROK NAROK SOUTH Talek Primary School Stella Nasieku Salaton
NAROK NAROK SOUTH Tarakwa Primary School Naomi Wambui Kiragi
NAROK NAROK SOUTH Tendwet Primary School Rose Chebet
NAROK NAROK SOUTH Tumoiyot Pri Sch Ann Wanjiku Mwaura
NAROK NAROK SOUTH Tumoiyot Pri Sch David Kiplangat Kirui
NAROK NAROK SOUTH Tumoiyot Pri Sch Ngeno Kipkorir
NAROK TRANSMARA EAST Abossi Girls High School Cheruiyot Tobon
NAROK TRANSMARA EAST Abossi Girls High School Zeddy Chelangat Maritim
NAROK TRANSMARA EAST Ang’aset  Primary School Wilter Chebet Bomsut
NAROK TRANSMARA EAST Araret Primary School Philip Langat Kibet
NAROK TRANSMARA EAST Bogoria Primary School Cynthia _ Chepkirui
NAROK TRANSMARA EAST Changina Pri Sch Julius Kipkorir Tuei
NAROK TRANSMARA EAST Changina Pri Sch Richard Kiprotich Bii
NAROK TRANSMARA EAST Changina Pri Sch Thomas Kipkorir Sang
NAROK TRANSMARA EAST Chebara Pri Sch Richard Kipng’etich Koskei
NAROK TRANSMARA EAST Chebitoik Pri Sch Philiph Kipkorir Langat
NAROK TRANSMARA EAST Chebitoik sec Joyce Chelangat
NAROK TRANSMARA EAST Chebulu Pri Sch Joyce _ Chelangat
NAROK TRANSMARA EAST Chebulu Pri Sch Paul Kimutai Tegutwo
NAROK TRANSMARA EAST Chebulu Pri Sch Zephania Koros
NAROK TRANSMARA EAST Chelemei Pri Sch Daniel Kibii Terer
NAROK TRANSMARA EAST Chemamit Pri Sch Daniel Terer
NAROK TRANSMARA EAST Chemamit Pri Sch Dennis Ngeno Kimutai
NAROK TRANSMARA EAST Chemamit Pri Sch John Kibet Ngetich
NAROK TRANSMARA EAST Chemamit Pri Sch Rose Towett Chelangat
NAROK TRANSMARA EAST Chemurin Primary School Ezekiel Nchore Ombati
NAROK TRANSMARA EAST Cheramgoi Pri Sch Kipkemoi Langat John
NAROK TRANSMARA EAST Chesma Secondary School Gilbert Kiprotich Sigei
NAROK TRANSMARA EAST Chesma Secondary School Joan Jepkurui Towett
NAROK TRANSMARA EAST Chilani Pri Sch Nyagaka Obaga
NAROK TRANSMARA EAST Corner Oluoch Primary School Stellah Chepkorir
NAROK TRANSMARA EAST Emurua Dikirr Boys High School Beatrice Chepkirui
NAROK TRANSMARA EAST Emurua Dikirr Boys High School Richard Kipkemoi Terer
NAROK TRANSMARA EAST Emurua Dikirr Boys High School Zablon Okari Moseti
NAROK TRANSMARA EAST Emurua Dikirr Hearing Impaired Sch Jackline Okinyi Ongera
NAROK TRANSMARA EAST Emurua Dikirr Primary School Isaac Korir
NAROK TRANSMARA EAST Emurua Dikirr Primary School Richard Kipronoh Tonui
NAROK TRANSMARA EAST ILKERIN DAY MIXED SECONDARY SCHOOL Leonard Cheruiyot Chepkwony
NAROK TRANSMARA EAST Ilkerin Pri Sch Joseph Kipkoech kirui
NAROK TRANSMARA EAST Ilkerin Pri Sch Stanley Kiplangat Mutai
NAROK TRANSMARA EAST Kabolecho Pri Sch Henry Kipkirui Korir
NAROK TRANSMARA EAST Kabolecho Pri Sch Norah Chepkurui Laboso
NAROK TRANSMARA EAST Kabolecho Pri Sch Richard Kipkemoi Nyole
NAROK TRANSMARA EAST Kabolecho Secondary School Lily Cherotich Kosiley
NAROK TRANSMARA EAST Kabolecho Secondary School Sammy Kipronoh Mutai
NAROK TRANSMARA EAST Kabuson Primary School Naomi Kwamboka Ombuyi
NAROK TRANSMARA EAST Kabuson Primary School Wilson Cheruiyot Bett
NAROK TRANSMARA EAST Kamermeru Primary School Elkanah Ng’etich Kipkurui
NAROK TRANSMARA EAST Kamermeru Primary School WESLEY KIPLANGAT BETT
NAROK TRANSMARA EAST Kamermeru Secondary School Beatrice Chelangat Ruttoh
NAROK TRANSMARA EAST Kamermeru Secondary School Lily Chepkoech Marisoy
NAROK TRANSMARA EAST Kamermeru Secondary School Wilson Kimutai Maritim
NAROK TRANSMARA EAST Kapkoros Pri Sch Emily Chepngetich
NAROK TRANSMARA EAST Kapkwen Primary School Charles Kipkorir
NAROK TRANSMARA EAST Kapkwen Primary School Michael Kihungi Ngatara
NAROK TRANSMARA EAST Kapkwen Primary School Paul Kiplangat Maritim
NAROK TRANSMARA EAST Kapmasieton Primary School Joyce Chepngetich Ruto
NAROK TRANSMARA EAST Kapsasian Pri Sch Joyline Chepngetich Kosgey
NAROK TRANSMARA EAST Kapsasian Pri Sch Paul Mitei Bett
NAROK TRANSMARA EAST Kaptololo Pri Paul Kiplangat Cheruiyot
NAROK TRANSMARA EAST Kapweria  Secondary School Charles Kipkorir Sang
NAROK TRANSMARA EAST Kapweria Primary School Hellen Cherono Korir
NAROK TRANSMARA EAST Kelonget High School Hillary Kiprono
NAROK TRANSMARA EAST Kibisorwet Pri Sch Joseah Lang’at Kipkirui
NAROK TRANSMARA EAST Kibisorwet Secondary School Wesley Kibet Lang’at
NAROK TRANSMARA EAST Kiletien Secondary School Benard Kipngenoh Rop
NAROK TRANSMARA EAST Kiletien Secondary School Lilian Chepkemoi
NAROK TRANSMARA EAST Kiletien Secondary School Meshack Kiprono Cheruiyot
NAROK TRANSMARA EAST Kimananga Primary School Nancy Chebet Mateb
NAROK TRANSMARA EAST Kipsomoi Primary School Sarah Chebii Kiriony
NAROK TRANSMARA EAST Kiribwet Pri Sch Yegon David
NAROK TRANSMARA EAST Kisiara Primary  School Charles Bii
NAROK TRANSMARA EAST Koisagat High School Paul Kibet Terer
NAROK TRANSMARA EAST Koisagat Pri Sch David Kiprono Bett
NAROK TRANSMARA EAST Koisagat Pri Sch Jackson Kiplangat Ngetich
NAROK TRANSMARA EAST Kurangurik Pri Sch Cherotich Towett Joan
NAROK TRANSMARA EAST Kurangurik Pri Sch John Kipngetich Kuyia
NAROK TRANSMARA EAST Kurangurik Pri Sch Philip Kipkoskei Langat
NAROK TRANSMARA EAST Kurangurik Pri Sch Wesley Koech Kiprotich
NAROK TRANSMARA EAST Kuresiet Pri Sch John Kiplangat Rono
NAROK TRANSMARA EAST Kuresiet Pri Sch Paul Kipngetich Koech
NAROK TRANSMARA EAST Kurongurik Secondary School Johnstone Kipyegon Cheruiyot
NAROK TRANSMARA EAST Lelagoin Primary School Faith Mumbi Githinji
NAROK TRANSMARA EAST LELAGOIN SEC Benard Nyateng’a Kenyanya
NAROK TRANSMARA EAST LELAGOIN SEC John Kiprono Maritim
NAROK TRANSMARA EAST Lelechonik Primary School Samwel Kiprono Terer
NAROK TRANSMARA EAST Mabwaita Secondary School Oscar Kimutai Too
NAROK TRANSMARA EAST Manyatta Primary School Alfred Rono
NAROK TRANSMARA EAST Mogor Pri Sch Alexander Kipturkut Rono
NAROK TRANSMARA EAST Mogor Pri Sch Hillary Kipkoech Mutai
NAROK TRANSMARA EAST Mogor Pri Sch Paul Kipngetich Korir
NAROK TRANSMARA EAST Mogor Pri Sch Richard Onsare Makori
NAROK TRANSMARA EAST Mokondo Pri Sch David Chepkwony
NAROK TRANSMARA EAST Mokondo Secondary School Chepkurui Koskei
NAROK TRANSMARA EAST Mokondo Secondary School John Kipngeno Bett
NAROK TRANSMARA EAST Mokondo Secondary School Julius Kimutai Kirui
NAROK TRANSMARA EAST Mokondo Secondary School Reuben Keter
NAROK TRANSMARA EAST Murkan  Sec Sch. Chris Kipkoech Cheruiyot
NAROK TRANSMARA EAST Murkan  Sec Sch. Christopher Kimutai Mesis
NAROK TRANSMARA EAST Murkan  Sec Sch. Veronicah Cherotich
NAROK TRANSMARA EAST Naisukut Isaac Korir
NAROK TRANSMARA EAST Ndamama Secondary School Consolata Chepngeno Rotich
NAROK TRANSMARA EAST Ndamama Secondary School Nickson Moseti Ongaki
NAROK TRANSMARA EAST Ndamama Secondary School Onwonga Robert Nyamache
NAROK TRANSMARA EAST Ndamama Secondary School Patrick Muya Malovi
NAROK TRANSMARA EAST Ndamama Secondary School Reuben Ngetich
NAROK TRANSMARA EAST OLGOS SOPIA Isaac Kirui
NAROK TRANSMARA EAST Olpopongi  Mixed Secondary School Josphat Kipngetich Bii
NAROK TRANSMARA EAST Olpopongi Pri Sch Joseph Kiplangat Chelule
NAROK TRANSMARA EAST Pimbiniet Primary School Augustine Kaburia Munene
NAROK TRANSMARA EAST Pimbiniet Primary School Augustine Kipkoech Chepkwony
NAROK TRANSMARA EAST Pimbiniet Primary School John Cheruiyot Langat
NAROK TRANSMARA EAST Pimbiniet Primary School Kibet Richard Rono
NAROK TRANSMARA EAST Pimbiniet Primary School Margaret Chebet Ngetich
NAROK TRANSMARA EAST RWANDANAT Soigan Ole Sitonik
NAROK TRANSMARA EAST Sankale Primary School Albert Kipngeno
NAROK TRANSMARA EAST Sankale Primary School Isaiah Kipkemoi Koech
NAROK TRANSMARA EAST Simotwet Mixed Day Secondary School Nathan Koskey
NAROK TRANSMARA EAST Simotwet Mixed Day Secondary School Paul Kimutai Ruto
NAROK TRANSMARA EAST Simotwet Primary School Jane Chebet
NAROK TRANSMARA EAST Simotwet Primary School Maureen Chepkemoi
NAROK TRANSMARA EAST Siriat Primary School Richard Kipng’etich Kirui
NAROK TRANSMARA EAST Soget Pri Sch Simon Wahome Wathiai
NAROK TRANSMARA EAST Soimingin Pri Sch Joseph Rotich
NAROK TRANSMARA EAST Sosiana Primary School Richard Cheruiyot Kipsang
NAROK TRANSMARA EAST sosiana sec Daniel Ogega Chuma
NAROK TRANSMARA EAST Tach – Asis Primary School Bernice Wambui Muriuki
NAROK TRANSMARA EAST Tach – Asis Primary School Ngetich Erastus Kimutai
NAROK TRANSMARA EAST Tach – Asis Primary School Sarah Cherotich Keter
NAROK TRANSMARA WEST D I C E C E – Trans- Mara Nicholas Oloishuro Shankil
NAROK TRANSMARA WEST EMARTI PRI. SCHOOL Evans Nyarera Ondieki
NAROK TRANSMARA WEST EMARTI PRI. SCHOOL Sammy Kipkemboi Musama
NAROK TRANSMARA WEST EMURUTOTO PRI SCHOOL Duncan Kinyamal Sankale
NAROK TRANSMARA WEST EMURUTOTO PRI SCHOOL Edwin Kakuro Olakunjarri
NAROK TRANSMARA WEST EMURUTOTO PRI SCHOOL Patrick Lesirua Ntukusoi
NAROK TRANSMARA WEST EMURUTOTO PRI SCHOOL Solomon Talengo Korongo
NAROK TRANSMARA WEST ENDONYO NAROK PRI SCHOOL Carolyne Delishoi Meiseiyieki
NAROK TRANSMARA WEST ENDONYO NAROK PRI SCHOOL Julius Naisawa Bunge
NAROK TRANSMARA WEST ENDONYO NAROK PRI SCHOOL Nicholas Monki Ntukusoi
NAROK TRANSMARA WEST ENDONYO ONKOPIT PRI SCHOOL Annah Reteti Oloibae
NAROK TRANSMARA WEST ENDONYO ONKOPIT PRI SCHOOL Stephen “Ole Ben” Kiu
NAROK TRANSMARA WEST ENEMASI PRI SCHOOL Elizabeth Nyansarora Omokong’a
NAROK TRANSMARA WEST ENEMASI PRI SCHOOL Jackson Shiraina Konchory
NAROK TRANSMARA WEST ENENKESHUI PRI. SCHOOL Eunice “Nasieku N” Koyiaki
NAROK TRANSMARA WEST ENENKESHUI PRI. SCHOOL Hezron Mochama Mogaka
NAROK TRANSMARA WEST ENKAKENYA CENTRE OF EXCELLENCE GIRLS Laura Nentaya
NAROK TRANSMARA WEST ENKAKENYA CENTRE OF EXCELLENCE GIRLS Stephen Salaon Kortom
NAROK TRANSMARA WEST ENKIPAI PRI SCH Lekakeny Francis Memusi
NAROK TRANSMARA WEST ENKIPAI PRI SCH Michael Teleu Leshoo
NAROK TRANSMARA WEST ENKIWANCHA PRI SCH Julius Waititu Mwiga
NAROK TRANSMARA WEST ENKIWANCHA PRI SCH Julius Kimutai Nyolei
NAROK TRANSMARA WEST ENKOIPERIAI PRI SCH David Yabsumba Matasi
NAROK TRANSMARA WEST ENKOIPERIAI PRI SCH John Mosima Mosoti
NAROK TRANSMARA WEST ENKOIPERIAI PRI SCH Joseph Kipsigei Ronoh
NAROK TRANSMARA WEST ENOLKIPELIA PRY Mary Munyai Kankano
NAROK TRANSMARA WEST ENOLKIPELIA PRY Mathew Mengori Masai
NAROK TRANSMARA WEST ENOORETET PRI SCH Andrew Ogendi Maobe
NAROK TRANSMARA WEST ENOORETET PRI SCH John Lemiso Kararam
NAROK TRANSMARA WEST ENOOSAEN  BOYS SEC. SCHOOL Kefa Ogeto Omuga
NAROK TRANSMARA WEST ENOOSAEN PRI SCH Alice Namuku Kimursiany
NAROK TRANSMARA WEST ENOOSAEN PRI SCH Beatrice Laitei Taiswa
NAROK TRANSMARA WEST ENOOSAEN PRI SCH Eunice Wanjiru
NAROK TRANSMARA WEST ESAEI PRI SCHOOL Everlyne Nyamalo Keriako
NAROK TRANSMARA WEST ESAEI PRI SCHOOL James Leteipa-Ole Tieparuso
NAROK TRANSMARA WEST ESAEI PRI SCHOOL Violet Nkulet Lepishoi
NAROK TRANSMARA WEST ESOIT NAIBOR PRI. SCHOOL Denis Osano Bikeri
NAROK TRANSMARA WEST ILDOLISHO PRI SCHOOL Dinah Chebet Sambai
NAROK TRANSMARA WEST ILDOLISHO PRI SCHOOL Tarsisio Singo Kaikai
NAROK TRANSMARA WEST ILKARIAN PRI SCH Anna Chepchirchir Chepchirchir
NAROK TRANSMARA WEST ILKARIAN PRI SCH Philip Neranto Neranto
NAROK TRANSMARA WEST ILMESHUKI PRI SCHOOL David Saningo Kaipoi
NAROK TRANSMARA WEST ILMESHUKI PRI SCHOOL Dick Moranga Nyandieka
NAROK TRANSMARA WEST ILMESHUKI PRI SCHOOL Francis Kaila Oleroiko
NAROK TRANSMARA WEST ILMESHUKI PRI SCHOOL Mike Sadira Kibarisho
NAROK TRANSMARA WEST ILPASHIRE PRI SCH Eunice Ndunge Muema
NAROK TRANSMARA WEST ILPASHIRE PRI SCH Jackson Leparakuo Keriako
NAROK TRANSMARA WEST ILTOLISH MARA PRI. SCHOOL Daniel Mangushai
NAROK TRANSMARA WEST ILTOLISH MARA PRI. SCHOOL Fanwel Kimutai Cheruiyot
NAROK TRANSMARA WEST ILTOLISH MARA PRI. SCHOOL Reuben Olenkeeti Wafula
NAROK TRANSMARA WEST INTIMIGOM PRI SCHOOL Jeremiah Leboo Nkiti
NAROK TRANSMARA WEST ISAMPIN PRI SCH Christine Nairuko Kosen
NAROK TRANSMARA WEST ISOKON PRI SCHOOL Daniel Kipngetich Tue
NAROK TRANSMARA WEST Kaptembwo Primary School Florence Chebet Siele
NAROK TRANSMARA WEST Kaptembwo Primary School Franklin Kipkurui Mutai
NAROK TRANSMARA WEST Kaptembwo Primary School Susan Chemutai Bilo
NAROK TRANSMARA WEST KAPUNE PRI SCHOOL Richard Kipkirui Keter
NAROK TRANSMARA WEST KAPUNE PRI SCHOOL Ruth Chepkemoi Kitur
NAROK TRANSMARA WEST KAPUNE PRI SCHOOL Stephen Nyabuto Oira
NAROK TRANSMARA WEST KAPUNE SEC SCHOOL Mochama C Machoka
NAROK TRANSMARA WEST KILENA PRI SCHOOL Charles Nanyokie
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS BOYS SEC. SCHOOL Evans Onyonka Ombeo
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS BOYS SEC. SCHOOL Evelyn Naisenya Korsai
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS BOYS SEC. SCHOOL John Kibogoye Ratemo
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS BOYS SEC. SCHOOL Joseph K Nyandiko
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS BOYS SEC. SCHOOL Richard Kipkemoi Cheruiyot
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS BOYS SEC. SCHOOL Sammy Ondiwo Onyango
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Anne Sianoi Nkiti
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Fridah Chemtai Chemen
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Kennedy Itira Omae
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Loice Chemeli Tamma
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Lydia Milanoi Letuati
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Rhoda Nashipae Ololtalam
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Ruth Najumai Tampushi
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Vincent Osugo Onsare
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS D.E.B PRI SCH Winfrida Bonareri
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS GIRLS SEC Lilian Kayago
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS TOWNSHIP PRIMARY SCHOOL Antony Laura Tialal
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS TOWNSHIP PRIMARY SCHOOL Dorcas Naanyu Talala
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS TOWNSHIP PRIMARY SCHOOL Esther Memusi Toris
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS TOWNSHIP PRIMARY SCHOOL Joram Ochieng Orwa
NAROK TRANSMARA WEST KILGORIS TOWNSHIP PRIMARY SCHOOL Kennedy Inuani Musera
NAROK TRANSMARA WEST KIMINTET PRI SCHOOL Caroline Saiyialel Seenoi
NAROK TRANSMARA WEST KIMINTET PRI SCHOOL Saidimu Sharkeki
NAROK TRANSMARA WEST KINYIBOL PRI SCHOOL David Omwenga Mouti
NAROK TRANSMARA WEST KINYIBOL PRI SCHOOL Erick Odhiambo Kisina
NAROK TRANSMARA WEST KINYIBOL PRI SCHOOL Timothy Oromat Malmaly
NAROK TRANSMARA WEST KIPUPU PRI SCH Christine Chepng’etich Leshan
NAROK TRANSMARA WEST MAPASHI PRI SCH Thomas Gisore Nyarongo
NAROK TRANSMARA WEST MARANATHA FAITH PRIMARY SCHOOL Pamellah Kakenya Tome
NAROK TRANSMARA WEST Mashsngwa Secondary School Benson Jochebed Matoke
NAROK TRANSMARA WEST MASURURA PRI SCH Daniel Erampao Teleu
NAROK TRANSMARA WEST MASURURA PRI SCH Philip Sasine Timoi
NAROK TRANSMARA WEST MASURURA PRI SCH William Karuna Olentiery
NAROK TRANSMARA WEST MOITA PRI SCH Samuel Onyangaresi Chienga
NAROK TRANSMARA WEST Mumeita Primary School Evans Antita Kamanda
NAROK TRANSMARA WEST MUTENKUAR PRI SCHOOL Christine Meme Shele
NAROK TRANSMARA WEST MUTENKUAR PRI SCHOOL Gladys Siyiapei Kirua
NAROK TRANSMARA WEST MUTENKUARR SEC. SCHOOL Phelistus Yikhumba Masinde
NAROK TRANSMARA WEST NAILARE PRI SCH Daniel Olentukai Sonkoyo
NAROK TRANSMARA WEST NAILARE PRI SCH Francis Juma Tieparuso
NAROK TRANSMARA WEST NARONYO PRI SCHOOL William Kirani Solitei
NAROK TRANSMARA WEST NENTEKENY PRI SCH Gabriel Likama Kiu
NAROK TRANSMARA WEST NENTEKENY PRI SCH Shehillah Naanyu Sapai
NAROK TRANSMARA WEST NGENDALEL PRI SCHOOL Andrew Gachahi Ruku
NAROK TRANSMARA WEST NGENDALEL PRI SCHOOL Duncan Omondi Owaga
NAROK TRANSMARA WEST NGENDALEL PRI SCHOOL Risper Nyamisa Nyakundi
NAROK TRANSMARA WEST NJIPISHIP PRI SCHOOL Juddy Chepkoech Kimeto
NAROK TRANSMARA WEST NJIPISHIP PRI SCHOOL Naomi Bohareri Nchoe
NAROK TRANSMARA WEST NKARARO PRY SCHOOL Christine Nkaulo Kipintoi
NAROK TRANSMARA WEST NKARARO SEC. SCHOOL David Oteri Obinge
NAROK TRANSMARA WEST NKARARO SEC. SCHOOL Langat Charles Cheruiyot
NAROK TRANSMARA WEST Ntoluo Primary School Evans Kipkemoi Mitei
NAROK TRANSMARA WEST NTUKA PRI SCH Fred Meritekini Lekuta
NAROK TRANSMARA WEST NTUKA PRI SCH Hilary Leteipa Shaai
NAROK TRANSMARA WEST NYASITA PRI SCHOOL Leparan C Lewauntai
NAROK TRANSMARA WEST OLAITONG PRI SCHOOL Benard Ojunju Onyango
NAROK TRANSMARA WEST OLAITONG PRI SCHOOL Chelangat Neli Korir
NAROK TRANSMARA WEST OLAITONG PRI SCHOOL Jackson Kibet Langat
NAROK TRANSMARA WEST OLAITONG PRI SCHOOL Leah Chepng’eno
NAROK TRANSMARA WEST OLAITONG PRI SCHOOL Philip Kipronoh Langat
NAROK TRANSMARA WEST OLAITONG PRI SCHOOL Stanley Kipkorir Rono
NAROK TRANSMARA WEST OLALUI PRI SCHOOL Kennedy Alfred Mogire
NAROK TRANSMARA WEST OLALUI SEC SCH Naomi Bwari Nyaboga
NAROK TRANSMARA WEST OLDANYATI PRI SCHOOL Philip Odupoi Nankoris
NAROK TRANSMARA WEST OLDONYO OROK PRI SCH Joseph Cheruiyot Kering
NAROK TRANSMARA WEST OLDONYOOROK SEC. SCHOOL Weldon Mutai Kipngetich
NAROK TRANSMARA WEST OLEMALIT PRI SCHOOL Lydia Ongera Moraa
NAROK TRANSMARA WEST OLEPOIPOI  PRY SCH Kiplangat Rotich
NAROK TRANSMARA WEST OLEREKO PRI SCHOOL Elizabeth Nkenchai
NAROK TRANSMARA WEST OLEREKO PRI SCHOOL Everline Hilda Mose
NAROK TRANSMARA WEST OLEREKO PRI SCHOOL Mary Nasieku Ntoika
NAROK TRANSMARA WEST OLEREKO SEC. SCHOOL Carolyne Chepkemoi Kirui
NAROK TRANSMARA WEST OLEREKO SEC. SCHOOL Jane “Kemunto Orina” Omare
NAROK TRANSMARA WEST OLESOILAL Egrah Ogoi Kemunto
NAROK TRANSMARA WEST OLESOILAL Joyce Cherono
NAROK TRANSMARA WEST OLKILORITI PRI SCHOOL Japheth Ogeto Osinde
NAROK TRANSMARA WEST OLKILORITI PRI SCHOOL Kennedy Nyagoko
NAROK TRANSMARA WEST Olkirreruki Primary School Census Soilah Kaisawe
NAROK TRANSMARA WEST Olkirreruki Primary School Fred Mbeche
NAROK TRANSMARA WEST Olkirreruki Primary School James Nginyi Muchiri
NAROK TRANSMARA WEST Olkirreruki Primary School Masheri David Saitoti
NAROK TRANSMARA WEST OLMAGUTIAN PRI SCH Daniel Kamau Chege
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL PRI. SCHOOL Joseph Kipngeno Koech
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL PRI. SCHOOL Stellah Chepngetich Ruttoh
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Benard Okondo Nyakoe
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Cheruiyot Bett Leonard
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL John Atambo Obonyo
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Joseah Kiprono Rotich
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Peter Omwansa Nyachienga
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Richard Rotich Kipkemoi
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Tabitha _ Chepkorir
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Vivian Kibet
NAROK TRANSMARA WEST OLMELIL SEC. SCHOOL Zackayo Kipsang Jerris
NAROK TRANSMARA WEST OLMOTONYI PRI. SCHOOL Nelson Momanyi Onsare
NAROK TRANSMARA WEST OLOIBOR SOITO Gladys Nyamalo Tialal
NAROK TRANSMARA WEST OLOLCHANI PRI SCHOOL Anne Meiseyeki Sherere
NAROK TRANSMARA WEST OLOLCHANI PRI SCHOOL Jackline Skaut Napurura
NAROK TRANSMARA WEST OLOLCHANI PRI SCHOOL Jackson Kipiko Kinyamal
NAROK TRANSMARA WEST OLOLCHANI PRI SCHOOL Johnson Lekishon Oleshankil
NAROK TRANSMARA WEST OLOONKOLIN PRI. SCHOOL Ngodia Michael Pimpa
NAROK TRANSMARA WEST OLOONTARE PRI SCHOOL Kennedy Andivah Musiri
NAROK TRANSMARA WEST OLOOSINON PRI SCHOOL Benard Kemui Munke
NAROK TRANSMARA WEST OLOPIKIDONGOE PRI SCHOOL Alfred Magutu Makori
NAROK TRANSMARA WEST OLOPIKIDONGOE PRI SCHOOL David Okioga Nyagah
NAROK TRANSMARA WEST OLOPIKIDONGOE PRI SCHOOL FRANKLIN MANNA MURKAU
NAROK TRANSMARA WEST OLOPIKIDONGOE PRI SCHOOL Julius Kimayo Jukuiyio
NAROK TRANSMARA WEST Olorukoti Secondary School Richard Cheruiyot Kimeto
NAROK TRANSMARA WEST OLOSAYIET PRI SCHOOL Bernard K Lekishuri
NAROK TRANSMARA WEST OLOSAYIET PRI SCHOOL Lennah Napukweyok Rinkah
NAROK TRANSMARA WEST OLOSAYIET PRI SCHOOL Monica Naserian Lemata
NAROK TRANSMARA WEST OLTANKI PRI SCHOOL Hesbon Motari Ontiri
NAROK TRANSMARA WEST OLTANKI PRI SCHOOL Jebichi Yego Nanyoke
NAROK TRANSMARA WEST OLTANKI SEC. SCHOOL Julius Nyamoko Omwamba
NAROK TRANSMARA WEST ONGATA BARRIKOI PRI SCHOOL Michael Tonui
NAROK TRANSMARA WEST ONGATA BARRIKOI PRI SCHOOL Rob Wesley Kipngetich
NAROK TRANSMARA WEST OSERO PRI. SCHOOL Juliah Sanau Enololtele
NAROK TRANSMARA WEST OSERO PRI. SCHOOL Samuel Lemishen Someki
NAROK TRANSMARA WEST OSONKOROI PRI. SCHOOL Everlyne Seenoi Kipiko
NAROK TRANSMARA WEST OSONKOROI SEC. SCHOOL Eric Otieno
NAROK TRANSMARA WEST OSONKOROI SEC. SCHOOL Godfrey Juma Wanyonyi
NAROK TRANSMARA WEST OSUPUKO PRIMA SCHOOL Naomi Nainyeiyie Nkuri
NAROK TRANSMARA WEST OSUPUKO PRIMA SCHOOL Sammy Lelinka Kimurata
NAROK TRANSMARA WEST Parkilat Primary School Douglas Leteipa Morintat
NAROK TRANSMARA WEST Parkilat Primary School Victor Kiplangat Korir
NAROK TRANSMARA WEST POROKO FRIENDS PRI SCHOOL Rose Sialo Naiguran
NAROK TRANSMARA WEST POROKO FRIENDS SEC. SCHOOL Jackline Mettoh Cherop
NAROK TRANSMARA WEST POROKO FRIENDS SEC. SCHOOL Jared Nyabaro
NAROK TRANSMARA WEST POROKO FRIENDS SEC. SCHOOL Sospeter Moranga Matagaro
NAROK TRANSMARA WEST POROKO SPECIAL Solomon Ketere Meitoi
NAROK TRANSMARA WEST PUSANKI PRI. SCHOOL Moses Parmasaen Meegesh
NAROK TRANSMARA WEST ROMOSHA BOARDING PRI. SCHOOL Emmanuel Lekakeny Kisokon
NAROK TRANSMARA WEST ROMOSHA BOARDING PRI. SCHOOL Fred Nyaundi Ogero
NAROK TRANSMARA WEST ROMOSHA BOARDING PRI. SCHOOL Josephine Nyaboke Mairura
NAROK TRANSMARA WEST ROMOSHA SEC. SCHOOL Walter Mwelesie Wambati
NAROK TRANSMARA WEST SHANKOE PRI SCH Lawrence Sereria Pion
NAROK TRANSMARA WEST SHANKOE PRI SCH Lilian Katimwa Lenkune
NAROK TRANSMARA WEST SHANKOE SEC. SCHOOL Joshua Kinyamal Oleshankil
NAROK TRANSMARA WEST SHARTUKA PRI. SCHOOL David Ongau Nyamwaka
NAROK TRANSMARA WEST SHARTUKA PRI. SCHOOL Evalyne Katais Naikasie
NAROK TRANSMARA WEST SHARTUKA PRI. SCHOOL Janet Narasha Kaipoi
NAROK TRANSMARA WEST SHARTUKA SECONDARY SCHOOL Johana Kipkorir Cheruiyot
NAROK TRANSMARA WEST SIKAWA PRI SCH Herbert Mesoppirr Minchil
NAROK TRANSMARA WEST SIKAWA PRI SCH Simon Abuya Kibwage
NAROK TRANSMARA WEST Sikawa Secondary School George Mwangi Muriuki
NAROK TRANSMARA WEST Sikawa Secondary School Janepher Nyanchama Nyakora
NAROK TRANSMARA WEST SIRIA GIRLS SEC. SCHOOL Geoffrey Ogachi Nyamari
NAROK TRANSMARA WEST SIRIA HIGH SCHOOL David Keter Kipkirui
NAROK TRANSMARA WEST SITET PRI SCHOOL Thomas Kipkoech Langat
NAROK TRANSMARA WEST SITOKA PRI SCHOOL Benjamin Olemuso
NAROK TRANSMARA WEST SITOKA PRI SCHOOL Donald Sokoine Katei
NAROK TRANSMARA WEST SITOKA PRI SCHOOL Florence Andia Jumba
NAROK TRANSMARA WEST SOSIO PRI SCHOOL Clement Oburu Onguti
NAROK TRANSMARA WEST SOSIO PRI SCHOOL James “Kemboi  K” Leshao
NAROK TRANSMARA WEST SOSIO SEC. SCHOOL Daisy Chemutai
NAROK TRANSMARA WEST SOSIO SEC. SCHOOL David Kipngetich Ruttoh
NAROK TRANSMARA WEST SOSIO SEC. SCHOOL Rose Maina Cherop
NAROK TRANSMARA WEST ST JOSEPH’S GIRL’S ‘B’ Elizabeth Mwihaki Njuguna
NAROK TRANSMARA WEST ST JOSEPH’S GIRL’S ‘B’ Milcent Ololtele
NAROK TRANSMARA WEST ST JOSEPH’S GIRL’S ‘B’ Peninah Nadupo Konchellah
NAROK TRANSMARA WEST TAGITECH PRI. SCHOOL Joseph Kiplagat Kirui
NAROK TRANSMARA WEST TORORET PRI. SCHOOL Elijah Morintat Letaya
NAROK TSC County Office-Narok TSC County Office-Narok Charles Kipngetich Rotich
NAROK TSC County Office-Narok Betty Naisula Lelesiit
NAROK TSC County Office-Narok Muriithi E Kangangi
NAROK TSC County Office-Narok Richard Kibet Ngeno
NAROK TSC Unit – Narok South Francis Lenny Lenyasunya

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here